GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-08-2020 12:04   Güncelleme : 11-08-2020 12:04

2,5 Yaşındaki çocuğa öz anne üvey baba şiddeti

Kayseri'de yine bir üvey baba ve öz anne dehşeti yaşandı. Dehşet veren olay, Eskişehir Bağlarında meydana geldi. 2,5 yaşındaki G. Duman öldüresiye dövüldü.

2,5 Yaşındaki çocuğa öz anne üvey baba şiddeti

Kayseri'de öz annesi ve üvey babası tarafından öldüresiye dövülen çocuk, Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde yoğun bakıma kaldırıldı. Zanlı üvey baba ve anne ise polis tarafından gözaltına alındı.

Öldüresiye dövüldü
Uğradığı şiddet nedeniyle bayılan 2,5 yaşındaki çocuk, öldü sanılarak hastaneye kaldırıldı. Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesinde tedavi altına alınan çocuğun kolunda ve bacağında kırıklar tespit edildi. Şiddete uğrayan çocuğun vücudunun her yerinde morluklar oluştu. Çocuk yoğun bakımda tedavi altına alınırken; üvey baba Nuh ve öz anne Hayriye O. polis tarafından gözaltına alındı.

Ağabey ve ablasının anlattıkları kan dondurdu
Olayın vahametini ise küçük çocuğun ağabeyi Fatih Duman anlattı. Duman, çocuğun öldüresiye dövüldüğünü anlattı. Ağabey Duman, yetkililere de seslendi. Duman, küçük çocuğu öldüresiye dövenlerin salıverilmemesini ve en ağır ceza ile cezalandırılmasını istedi. Darp edilen 2.5 yaşındaki G. Duman ise yoğun bakım odasında yaşadığı dehşet dakikaları anlattı. G. Duman'ın 3 buçuk yaşındaki ablası S. Duman'ın anlattıkları ise kan dondurdu. Küçük abla S. Duman da kardeşinin öldüresiye dövülerek hastanelik edildiğini söyledi. Dövenlerin de üvey babası ve annesi olduğunu söyledi. Üvey baba ve öz annesi tarafından şiddete uğrayan 2,5 yaşındaki G. Duman'ın Erciyes Üniversitesi Çocuk Hastanesindeki tedavisi sürüyor. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.