GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-10-2020 20:24   Güncelleme : 12-10-2020 20:27

ABC Lojistik büyüyor

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, lojistik gücünü artırmak için yine TIRSAN ile çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

ABC Lojistik büyüyor

Kayseri'nin ve Türkiye'nin en önemli lüjistik firmalarından birisi olan ABC Lojistik gücüne güç, filosuna filo kattı. ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, araç yatırımında tercihini yine Tırsan’dan yana kullandıklarını, böylece filoyu genişlettiklerini söyledi.

ABC Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ergun Bilen, "Tırsan ile uzun yıllardır devam eden başarılı bir iş birliği içerisinde olmaktan çok memnunuz. Filomuzda, her zaman en donanımlı ve verimli ekipmanları kullanıyoruz. Bundan dolayı treyler yatırımlarımızda her zaman tek tercihimiz Tırsan" dedi.

Ergün Bilen, “Firmamız özellikle tren ve deniz yolu taşımacılığı yapmaktadır. Yeni alımını yapmış olduğumuz intermodal taşımacılığa uygun Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlar ile filomuzu daha da güçlendirerek, hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlayacağız. Ayrıca, Tırsan’ın sahip olduğu geniş satış sonrası servis ağına ve kaliteli hizmetlerine duyduğumuz güven sonsuz. Tırsan, ihtiyaç duyduğumuz her koşulda yanımızda" açıklamasında bulundu.

ABC Lojistik’in faaliyetleri hakkında da bilgi veren Ergun Bilen, “Firmamız, merkez üssü stratejik konuma sahip Kayseri'de, 5.000 m² kapalı ve 30.000 m² açık alan üzerine kurulu olup, başta Asya ve Avrupa olmak üzere en geniş coğrafyada müşterilerimize hizmet sunmaktadır. İş ortaklarımıza kara, hava, deniz ve demiryolu taşımacılığını kullanarak kısa zamanda üstün kalitede çözüm sunarken, aynı zamanda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizden de ödün vermeden hizmet sağlıyoruz” ifadelerine yer verdi.