GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2021 20:27   Güncelleme : 01-01-2021 20:46

Arka Sokaklar'da Mesut Komiser öldü mü ?

Arka Sokaklar Dizisi'nin Mesut Komiseri diziden ayrıldı mı ? Mesut Komiser öldü mü ?

Arka Sokaklar'da Mesut Komiser öldü mü ?

Kanal D'nin reyting rekorları kıran dizisi Arka Sokaklar'da bulunduğu aracın teröristler tarafından patlatıldığı Mesut Komiser'in ölüp ölmediği merak edilir oldu.

15. Sezonuyla Cuma akşamları izleyiciyi ekranlara bağlayan Kanal D'nin sevilen dizisi Arka Sokaklar'da Mesut Komiser'in öldüğü ve diziden ayrıldığı iddia edildi. 571. bölümde bulunduğu araç teröristler tarafından patlatılan ve cesedi de bulunamayan Mesut Komiser'in diziden ayrıldığı yönündeki söylentiler kafaları karıştırdı.

Yapımcılığını Erler Film Türker İnanoğlu'nun yaptığı, yönetmenliğini Orhan Oğuz'un üstlendiği, senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul'un üstlendiği, Başrollerinde ise İlker İnanoğlu (Engin Balkan), Rıza Soylu (Zafer Ergin), Mesut Güneri (Şevket Çoruh), Hüsnü Çoban (Özgür Ozan), Alp Korkmaz (Ali Akdoğan), Ozan Çobanoğlu, (Hakan Çınar), Oya Okar (Selin Demirci), Merve Oflaz, (Bahar Ayan), Yiğitcan Ergin (Cemal Şahin), Ela Yörüklü (Ezgi Vural) gibi oyuncuların oluşturduğu Arka Sokaklar'da 572. bölüm merakla beklenir oldu.

Mesut Komiser'in ölüp ölmediğiyle ilgili merakın ise 8 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan yeni bölümle birlikte belli olacağı netleşti.