GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-06-2021 12:01   Güncelleme : 26-06-2021 12:01

Aşk 102. Kadrosunda kimler var? Aşk 102 Ne Zaman?

Aşk 101 internet dizisinin devamı olarak başlayacağı Aşk 102 ne zaman başlayacak? Aşk 102 oyuncuları kimler? Aşk 101 izle! Aşk 101 2. sezon ne zaman ?

Aşk 102. Kadrosunda kimler var? Aşk 102 Ne Zaman?

Aşk 101'in devamı olarak Netflix'te yayınlanması planlanan, senaryosu Meriç Acemi tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Göneç Uyanık'ın yaptığı gençlik ve komedi-drama türündeki Türk internet dizisi Aşk 102'nin 2021 yılının sonlarına doğru yayınlanması bekleniyor.

AŞK 102 NE ZAMAN?

Dört alakasız ve uyum içinde olmayan ve bir örnek, başarılı öğrencinin ağırlıklı olarak 1998 yılında geçen dostluk ve aşk öyküsünü konu alan dizide Mert Yazıcıoğlu, Alina Boz, İpek Yazıcı, Selahattin Paşalı ve Kubilay Aka gibi genç oyuncular rol alıyor.

Aşk 101 olarak yayınlanan ilk sezon çok büyük ilgi görünce yapımcılar Aşk 102 ismiyle yeni sezonun çekimlerine başlamıştı ve hatta çekimler tamamlanmıştı. Alina Boz yaklaşık altı ay önce “Paydos! Sıra sende @netflixturkiye” cümlesiyle bir sete veda fotoğrafını sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerine sunmuştu. Ancak o zamandan bu yana ikinci sezondan bir daha haber gelmemişti. Fakat son gelen bilgilere göre yeni sezonun 2021 yılının son aylarında sevenler ile buluşacağı biliniyor.

Aşk 101 devam dizisi Aşk 102 büyük bir heyecan ve sabırsızlıkla bekleniyor. Netflix Aşk 102 çekim provaları başladı. Netflix’in Türk yapımı dizilerinden biri olan Aşk101 izleyicilerden tam not almıştı. Yeni sezon onayını alan dizi hazırlıklara da başlamış ve bitirmiş olduğu biliniyor. Çıkıcak olan yeni sezonun isminin ise Aşk 102 olacağı haberi geldi.

Dünyanın en büyük içerik üreticilerinden biri olan Netflix’in ülkemizde yüksek oranda kullanıcısı bulunuyor. Netflix yabancı dizi ve filmler dışında bünyesinde Türk yapımlarını da barındırıyor bünyesinde. Bu Türk yapımı olan dizlerden biri olan Aşk 101, gerek konusu gerekse oyuncu kadrosu ile kullanıcıların dikkatlerini üzerine toplamıştı. Kubilay Aka, Selahattin Paşalı, Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Alina Boz, Mert Yazıcıoğlu ve Bade İşçil gibi oyuncuları kadrosun bulunan dizinin yeni sezon için çekimlere hazırlandıkları ve çekimlerinin tamamlandığı konuşuluyor.

Aşk 102 Oyuncuları

Buğra Gülsoy  – Yeni Sinan

Bade İşçil – Yeni Işık

Tuba Ünsal –  Yeni Eda

Melisa Döngel

Ece Yüksel

Kubilay Aka – Kerem

Alina Boz – Eda

İpek Filiz Yazıcı – Işık

Selahattin Paşalı – Osman

Mert Yazıcıoğlu – Sinan

Pınar Deniz – Burcu

Kaan Urgancıoğlu – Kemal