GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-04-2021 10:07   Güncelleme : 18-04-2021 10:07

Babamızı Mükremin Yıkılmaz'ı Kaybettik !

Kurulduğu 2006 Yılından beri Tempo Medya Ailesi'nin en tepesinde yer alan ''babamız'' ''kurucumuz'' Mükremin Yıkılmaz'ı kaybettik !

Babamızı Mükremin Yıkılmaz'ı Kaybettik !

Tempo Medya'nın 2006 yılında Kayseri Tempo Gazetesi olarak çıktığı yolda, zamanla Kayseri'nin en çok tıklanan internet sitesi KayseriTempo'ya dönüşerek büyümesinde akabinde ise TRKayseri'nin oluşmasında ve şimdi de Etv'nin temellerinde büyük rolü olan ''Babamız'' Mükremin Yıkılmaz'ı kaybettik.
Spor camiasının usta kalemlerinden Yüksel Yıkılmaz'ın ve Genel Yayın Yönetmenimiz Yavuz YIKILMAZ'ın Babası Mükremin Yıkılmaz uzun zamandır gördüğü Akciğer Kanseri tedavisi sırasında yakalandığı KoronaVirüs hastalığıyla verdiği mücadeleyi kaybetti. Kanser tedavisi için Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Onkoloji Bölümü'ne yatan ve burada tetkikleri sırasında Covid-19 şüphesiyle Kayseri Şehir Hastanesi'nde Pandemi servisine kaldırılan ''Babamız'' Mükremin Yıkılmaz, yaklaşık 10 gün boyunca bu lanet hastalığa karşı verdiği mücadeleyi kaybetti.
17 Nisan Cumartesi günü sabah 07:00 saatlerinde koronavirüs hastalığının etkilerine dayalı olarak geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama gözlerini yuman ''Kurucumuz'' ''Babamız'' Mükremin Yıkılmaz aynı gün doğduğu ve tüm ailesinin birlikte yattığı Tomarza İlçesi'nin Güzelsu Köyü'nde aile mezarlığına defnedildi.
Bir Tempo Medya kuruluşu olan TRKayseri ailesi olarak ''Babamız'', ''Kurucumuz'' Mükremin Yıkılmaz'a Allah'tan rahmet diliyoruz.