GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2021 18:43   Güncelleme : 07-01-2021 18:43

Baki Ersoy'dan Beşiktaş'a özür

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Beşiktaş camiasından özür diledi.

Baki Ersoy'dan Beşiktaş'a özür

Kayserispor taraftarı MHP milletvekili Baki Ersoy, geçen hafta Kayseri'de oynanan Hes Kablo Kayserispor-Beşiktaş maçı sonrasında iki kulüp yöneticileri arasında çıkan tartışmaya dahil olan Kayseri MHP milletvekili Ersoy ile Beşiktaş'lı yöneticiler arasında stat içerisinde yaşanan olaylar nedeniyle soğuk rüzgarlar esmişti.

Kayseri Milletvekili Ersoy, Kayseri'nin ve Kayserispor'un haksız olmadığını savunmuş ve özür dilemenin yersiz olacağını ifade ederek kulüp başkanı Berna Gözbaşı ve bazı yöneticilere tepki göstermişti.

En kısa zamanda çiçeğini alıp Beşiktaş’a özür dilemeye gitmek istediğini belirten MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, "3 Ocak 2021 tarihinde Kayseri'de oynanan Kayserispor-Beşiktaş karşılaşmasından sonra bizleri de derinden üzen birtakım hadiseler yaşanmıştır. Kayseri şehri Anadolu'da kardeşliğin ve misafirperverliğin harman olduğu bir ilimizdir. İstem dışı gelişen ve kardeş Beşiktaş camiasını üzen davranışlar bizi de gerçekten üzmüştür. Beşiktaş kulübü hepimiz için çok büyük öneme haiz, 118 yıllık ortak değerimizdir. En kısa zamanda çiçeğimizi alarak Beşiktaş kulübüne gitmek arzusundayım. Beşiktaş ile Kayserispor arasında dostluk ve kardeşliğin sonsuza kadar devamı için her şeyi, hep birlikte yapacağız. Sporun kardeşliğe vesile olmak için yapıldığına inanan bir kardeşiniz olarak yanlış anlamalara vesile olan bu olaylardan dolayı Beşiktaş camiasından özür diliyorum" ifadelerini kullandı.