EKONOMİ
Giriş Tarihi : 23-07-2020 18:47   Güncelleme : 05-08-2020 19:11

Başarının pastası kesildi

Erciyes Anadolu Holding bünyesinde bulunan Bellona, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Hes Kablo ve İstikbal'in başarısı için pasta kesildi, alkış tutuldu.

Başarının pastası kesildi

Kayseri'nin gözbebeği kuruluşlarından birisi olan, Türkiye ekonomisi için önemli bir nefer olan Erciyes Anadolu Holding, iftihar gününü kutladı. Erciyes Anadolu Holding, bünyesinde bulunan Bellona, Boyteks, Boyçelik, Form Sünger, Hes Kablo ve İstikbal'in ve Türkiye'nin en büyük 500 firması arasına girmesinden ötürü kutlama yapıldı, pasta kesildi.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından açıklanan Türkiye’nin en büyük 500 sanayi şirketi listesinde Kayseri’den listeye giren 15 firmanın 6’sını bünyesinde bulunduran Erciyes Anadolu Holding, şirketlerin başarısını iftihar ile kamuoyuna takdim etti. Erciyes Anadolu Holding'de gerçekleştirilen pasta kesim törenine Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Büyüksimitçi, Kayseri Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, Erciyes Anadolu Holding CEOsu Alparslan Baki Ertekin, şirketlerin Genel Müdürleri ve basın mensupları katıldı.

Erciyes Anadolu Holding CEO'su Alpaslan Baki Ertekin, Holding çatısı altında görev yapan tüm bireylere hem teşekkür hem tebrik ettiğini söyledi. Hes Kablo, İstikbal, Bellona, Boyteks, Boyçelik ve Form Sünger şirketlerinin genel müdürleri de kısa konuşma yaparak firmalar hakkında bilgiler verdi. Şirketleri hakkında bilgiler veren genel müdürler, şirketlerin büyüme çizgisi ve gelecek hedefleri hakkında açıklamalarda bulundular.

Konuşmaların ardından İSO 500’de yer alan şirketler adına toplu pasta kesildi. TMSF yönetimindeki holdingin CEO’su Ertekin, “31 aydır burada icra kurulu başkanıyım. Muhteşem bir ekiple çalışıyorum. Burada her bir şirketimizin genel müdürü, şirketin patronu gibi yöneticilik yapıyorlar ve tüm hayallerini hayata geçiriyorlar” ifadesinde bulundu.