GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 19:05   Güncelleme : 30-07-2020 19:05

Başkan Çolakbayrakdar’ın Kurban bayramı mesajı

Tüm dünyada pandemi süreci devam ederken halka hizmet ve ihtiyaçların giderilmesi görevini üstlenip devlet profili oluşturan belediyelere çok fazla ihtiyaç duyuluyor.

Başkan Çolakbayrakdar’ın Kurban bayramı mesajı

Bu süreç devam ederken görevini layığıyla yapan ve halkın ihtiyaçlarını karşılayan Kocasinan Belediyesi halkına ettiği hizmet ile vatandaşına verdiği kıymeti gösteriyor. Kurban bayramı sebebiyle hijyen kurallarına uymayı ve temizliğe dikkat çeken Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Kurban Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Tedbirleri elden bırakma
Kurban Bayramında da hizmete devam edeceğini belirten Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, kurban kesim yerlerinin dezenfekte edildiğini ve kesim sırasında da denetleneceğini duyurdu. Kesim sırasında herhangi bir yanlış temas ya da sosyal mesafeler söz konusu olduğunda gereğinin yapılacağını söyleyen Başkan Çolakbayrakdar “Tedbirleri elden bırakmadan; maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek bir bayram daha geçireceğiz” dedi.

Başkan Çolakbayrakdar, Kurban bayramı nedeniyle paylaştığı mesajında şu ifadeleri kullandı: “Koronavirüs nedeniyle bu bayramı farklı yaşıyoruz. Aile içerisindeki bayramlaşmalarımız eski bayramlar gibi şenlikli olmayabilir. Özellikle bu süreç nedeniyle telefonu tercih ederek, bayramlaşacak olan bütün hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Tedbirleri elden bırakmadan; maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet ederek bir bayram daha geçireceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle Kayserili hemşerilerimin bayram sevincini ve coşkusunu yürekten paylaşıyor ve Kurban Bayramlarını kutluyorum. Bayramın tüm insanlığa, İslam alemine, ülkemize ve Kayseri’mize bereket, sağlık, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. ”