SPOR
Giriş Tarihi : 08-09-2021 18:51   Güncelleme : 08-09-2021 18:59

Başkan Gözbaşı o transferden vaz geçti

Yukatel Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Fenerbahçeli savunma oyuncusu Caulker transferiyle ilgili bir açıklama yaptı.

Başkan Gözbaşı o transferden vaz geçti

Süper Lig'de bu sezon daha başarılı bir dönem geçirmek isteyen Yukatel Kayserispor'da Yönetim Kurulu Başkanı Berna Gözbaşı, günlerdir beklenen Steven Caulker transferiyle ilgili gelişmeleri şahsi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla duyurdu. Başkan Gözbaşı, Gaziantepsor Kulübü ile anlaşan Caulker transferinin gerçekleşememe nedeni ''Caulker’in hem Fenerbahçe hem Kayserispor’dan talepleri bitmiyor'' ifadeleriyle açıkladı. 

8 Eylül 2021 Çarşamba günü 23:59 itibariyle son bulan transfer dönemi öncesinde Steven Caulker transferinden vaz geçtiğini söyleyen Başkan Gözbaşı, bu kararının nedenini açıkladı. Sosyal medyada bir anda düşen ''Steven Caulker Gaziantep FK'da'' gelişmesinin ardından şok olan Kayserispor taraftarına durumu anlatan Gözbaşı, ''Caulker’in hem Fenerbahçe hem Kayserispor’dan talepleri bitmiyor. Dün gece menajerine transferden vazgeçtiğimizi bizzat bildirdim. Öğleden sonra aradılar. Kararımızın kesin olduğunu tekrar ifade ettik. Hiç bir oyuncu Kayserispor’un dengesini bozamaz'' açıklamasını yaptı. 

Gaziantep FK takımıyla anlaşan Caulker’in yerine Başkan Berna Gözbaşı'nın yeni bir isimle anlaşıp anlaşmayacağı ise transfer döneminin son dakikalarında taraftarın en merak ettiği konular arasında yer aldı.