GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-08-2020 16:12   Güncelleme : 09-08-2020 23:29

Başkan Palancıoğlu denetimlere devam ediyor

Kazancılar Çarşısı’nda denetimleri sürdüren Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan vatandaşları Covid-19 tedbirleri kapsamında uyardı.

Başkan Palancıoğlu denetimlere devam ediyor

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu ve Melikgazi Kaymakamı Bülent Karacan Kazancılar Çarşısı’nda Korona virüs tedbirleri kapsamında temizlik, sosyal mesafe ve maske konusunda uyarılarda bulunarak denetimleri sürdürüyor.

13 Mart'tan itibaren pandemi süreci ile ilgili çalışmaların aralıksız sürdüğünü ifade eden Başkan Dr. Palancıoğlu, "Özellikle kamusal alanlar ve vatandaşların yoğun olduğu yerlerde temizlik ve dezenfekte çalışmalarını titizlikle sürdürüyoruz. Tüm Türkiye'de olduğu gibi biz de denetim çalışmasına katıldık. Esnaf ve vatandaşlarımıza uyarılarda bulunduk, hatırlatmalar yaptık. Vatandaşlarımızın duyarlı olduğunu görüyoruz ama bu işi bırakmamak lazım. Özellikle, temizlik, mesafe ve maske konusunu sürekli gündemde tutarak çok dikkat etmemiz gerekiyor. Kurallara uyarak bu süreci inşallah en kısa sürede aşarız. Salgın süreci boyunca özveri ile çalışan kurum ve kuruluşlara çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.