GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-02-2021 23:40   Güncelleme : 17-02-2021 23:40

Bekir Okay Kiracıoğlu Regaip Kandilini Kutladı

Kayseri'nin tanınmış iş adamı Bekir Okay Kiracıoğlu, Kayseri halkının ve şehrin sanayicilerinin Regaip Kandilini kutladı.

Bekir Okay Kiracıoğlu Regaip Kandilini Kutladı

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, yazılı bir açıklama yaparak Kayseri halkının ve sanayicilerin Regaip Kandili’ni kutladı. 
Son dönemlerde Kayseri Organize Sanayi Bölgesi hakkında yaptığı çarpıcı açıklamalarla dikkatleri üzerine çeken Kayseri'nin önemli iş adamları arasında yer alan Kiracıoğlu, Regip Kandili nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Açıklamasında hem Kayseri halkının hemde sanayicilerin mübarek üç aylarını ve Regaip Kandili'ni kutladığını söyleyen Kiracıoğlu, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekişmesini umut etiğini söyledi.

YAZILI AÇIKLAMA YAPTI:
Mesajında, “Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan üç aylara girmiş bulunuyoruz” diyen Bekir Okay Kiracıoğlu, “İdrak edeceğimiz Regaip Kandili’nin; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, insani ve ahlâki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine vesile olacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı. 
Yaptığı yazılı açıklamasını, “Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla tüm İslam aleminin, Kayserili hemşerilerimin ve sanayicilerimizin Regaip Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin ülkemiz ve tüm insanlık âleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum” cümleleriyle tamamlayan Bekir Okay Kiracıoğlu, İslam Alemi'nin de Regaip Kandilini tebrik etti.