SPOR
Giriş Tarihi : 01-08-2020 17:26   Güncelleme : 01-08-2020 17:26

Bellona Kayseri transferi haberi

Bellona Kayseri Kadın basketbol takımı, transfer çalışmalarını tamamladı

Bellona Kayseri transferi haberi

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde Kayseri'yi temsil eden Bellona Kayseri Basketbol takımı transfer çalışmalarını tamamladı. Bellona Kayseri Basketbol takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, güçlü bir kadro kurduklarını söyledi.

Bellona Kayseri Basketbol takımı Sportif Direktörü Ahmet Bozbey, haber merkezimize yaptığı açıklamasında "2020-2021 sezonu için hem Lig hem de Avrupa Kupası maçlarında başarılı olmak istiyoruz. Buna göre transfer çalışmaları yaparak güçlü bir kadro kurduk. Kadromuza 10 yeni ismi kattık. Dış transferde 7 ismi kadromuzu dahil ederken, geçen sezon takımımızda forma giyen 3 isim ile yeniden anlaşarak sözleşme imzaladık. Transfer tamamladık. Ancak ilerisi için belki genç oyuncu alabilir" dedi.

Bellona Kayseri Basketbol takımı dış transferde Tyasha Harris, Kylee Shook, Jacki Gemelos, Mikiah Herbert Harrigan, Esra Ural Topuz, Melis Gülcan ve Zeynep Öykü Kalbisağde ile anlaşma yaparken iç transferde ise Ayşegül Günay Aladağ ile Gülse Uğur 1 yıllık Fatma Dikmen ile ise 5 yıllık daha sözleşme yaptı.