SPOR
Giriş Tarihi : 14-12-2020 08:31   Güncelleme : 14-12-2020 08:31

Berna Anne'nin Gururu

Kayserisporluların ''Anne'' dediği Başkan Berna Gözbaşı, genç futbolcuların başarılarından gurur duyduğunu söyledi.

Berna Anne'nin Gururu

Kayserisporlu futbolcuların ''Annemiz'' dediği Başkan Berna Gözbaşı, Kaleci Doğan'ı örnek göstererek gençlere mücadeleden yılmamaları gerektiğini söyledi.

BAŞARININ FORMÜLÜNÜ VERDİ:
Süper Lig'de sakatlık yetmezmiş gibi bir de koronavirüs'le mücadele eden Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı, Trabzonspor önünde ilk kez kaleye geçen 18 yaşındaki Doğan'ın başarısına dikkat çekti. Başkan Gözbaşı, “Kazananlar her zaman mücadele edenlerdir. İş yaşamımda özellikle yurt dışındaki profesyonellere dikkat ettiğimde azimle, durmaksızın çalışmaları, kendilerini sürekli yetiştirmeleri, mücadeleden asla yılmamaları, emeklerinin değerini bilmeleri ve bunu her platformda savunmaları hep dikkatimi çekmiştir. Mücadele edip, kazanmak, emeğin değerini korumak benim için başarının formülü” ifadelerine yer verdi.

ONLARLA GURUR DUYUYORUM:
Genç oyuncuların gösterdiği performansla birlikte gururlandığını söyleyen Berna Gözbaşı, “Bu ruhla hareket edenleri iş, spor, sanat, her alanda, özellikle gençlerde gördüğüm zaman çok heyecanlanıyor, gelecek için umutlanıyorum. Emre Demir’lerden Nurettin’lere, Barış, Mehmet Eray, Muhammed, Talha, Adem, Abdülkadir, Onurcan, Hayrullah, Kenan ve  ismini sayamadığım altyapımızdan gelen tüm gençler benim icin çok ama çok özel. Süper Lig'de en genç kaleci ünvanını alan Doğan’ımız Trabzonspor karşısında başarılı oyunuyla bütün sıkıntılarımı, üzüntülerimi aldı. Çünkü verdiği büyük mücadele sonrası bu genç yaşında  kazandığını, aslında hepimizin tüm ülkenin kazandığını gördüm. Doğan’ımız da Türk futboluna hayırlı olsun. Maç çıkışı yanıma geldiğimde yaşadığımız gururun tarifi yoktu” cümleleri kurdu.

GENÇLERE SESLENDİ:
Başkan Gözbaşı, gençlere çağrı yaparak “Mücadele edin, hakkınızı koruyun, kendinizi geliştirin ve ülkeye millete hayırlı bireyler olun. İsminiz ancak bu şekilde yaşar, yaşatılır” dedi.