SPOR
Giriş Tarihi : 07-12-2020 18:52   Güncelleme : 07-12-2020 19:15

Berna Gözbaşı'dan Temel'e Vefa Göndermesi

Daha önce yönetim kurulu üyesi Rıfat Pehlivan'a sataşan Başkan Berna Gözbaşı'nın oklarının şimdiki hedefi de Temel oldu..

Berna Gözbaşı'dan Temel'e Vefa Göndermesi

Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı, sosyal medya üzerinden yönetim kurulu üyesi Muhammed Ali Temel'e ''Vefa'' göndermesi yaptı.

TEMEL'E GÖNDERME
Süper Lig ekibi Kayserispor'da Başkan Berna Gözbaşı, yöneticisi Muhammed Ali temel'e sosyal paylaşım sitesi üzerinden vefa paketiyle göndermede bulundu. Sarı Kırmızılı kulübün yaşadığı ekonomik sıkıntıdan kurtulması için sürekli formül üreten Başkan Gözbaşı, Tekirdağ'da bulunduğuna dair bir fotoğraf paylaşarak "Niceleri sordu dedi ne kadar? Dedik gücümüzün yettiği kadar" cümlesi kuran yönetim kurulu üyesi Muhammed Ali Temel'e lafını esirgemedi.
Muhammed Ali Temel'in sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden yaptığı paylaşımın altına yorum yazan Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, "Oralara gitmişken biraz vefa paketlermizden oralardaki hemşehrilerimizden destek alırsan seviniriz. Kayseri'deki arkadaşlarımız çok aktif çalışıyor. İstanbul'dan da bekliyoruz" cümleleri kurdu.

BU İLK DEĞİL
Bir kaç ay öncesinde de Kayserispor yönetim Kurulu Üyesi Rıfat Pehlivan ile sosyal paylaşım sitesi üzerinde tartışmaya giren Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın "Kayseri'deki arkadaşlar son derece aktif çalışıyor" cümlesi ile Muhammed Ali Temel'in Kayserispor'a yeterince katkı olmadığı iması dikkat çekici oldu.