GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-08-2020 10:43   Güncelleme : 15-08-2020 10:43

Burçların aşık olma belirtileri nelerdir

Hoşlandığınız veya sevdiğiniz kişi aynı hisleri sizin için de hissediyor mu? Bazen size bakışlarını yakalıyorsunuz ama bir anda bambaşka mı davranıyor? Ya da beraberliğinizde bazı davranışları anlayamıyorsanız bunlar bile aşk belirtileri olabilir.

Burçların aşık olma belirtileri nelerdir

Kişilerin en uyumlu partner olabilecekleri burçları merak eder ve sürekli araştırırlar. Bu haberde sizler için burçların size uyumluluk derecesini, size karşı davranışlarını ve güzel birliktelik yaşayacağınız burçları derledik. 

Koç
Size olan ilgisini herkesin ortasında ve hemen dile getiremez. Aşkını haykırmak hele ki emin olmadan, ona göre değil. Sizi sevdiğini size aldığı değişik hediyelerden, bazen yolduğu bir çiçekten ya da size kahve taşımasından anlayabilirsiniz. Çünkü bunu başka kimseye yapmaz. Sizi çok önemsediğini görüyorsanız ama beraber vakit geçirirken biraz soğuk davranıyorsa bu normal. Çünkü sizi değerli buluyor ama kendini değil. Bu yüzden de heyecanlanıyor.

Boğa
Ses tonu değişiyor, sizin yanınıza gelince bazen size doğru bakmıyor bile olabilir. Çünkü boğa, kendisi âşık olduğunu bile çok geç anlar. Onun size âşık olup olmadığını test edebilmenin tek yolu sizi kıskanıp kıskanmaması ya da kaybetmekten korkuyor olmasında gizlidir. Sizi koruyucu ve gitme der gibi davranışları varsa emin olun ki sizi seviyor. Boğalar aşklarını, tam kaybedecekken anlarlar.

İkizler 
Normalde her molada farklı şey yapan, bir orada bir burada olan kişi, sizinle vakit geçirmek için birkaç kere aynı yere geliyorsa ilk sinyali kaptınız demektir. Onu denemek için normalde sıkıldığından yapmadığı bir aktiviteyi sırf sizinle baş başa olacak diye yapmasını önerebilirsiniz. Kabul ediyorsa bilin ki ikizler burcu bu kişi size kesinlikle âşık.

Yengeç
Ailesine ve geleneklerine bağlı biri olduğunu biliyorsunuz. Onun sizden hoşlandığını ya da beraberseniz size âşık mı değil mi diye anlamak çok da zor olmayacaktır. Eğer sizinle kimseyle konuşamadıklarını konuşuyor, ufak da olsa bir sır verilecekse o ortamda sizi seçiyor ise bilin ki size karşı boş değil. Beraberlik içerisindeyseniz de yengeç size ailesiyle ya da iş hayatındaki problemleriyle ilgili uzun uzun iç döküyorsa bu dünyada âşık olduğu kişi sizsiniz demektir

Aslan
Bu burçtan birinin sizden hoşlandığını anlamak biraz zordur. Çünkü agresif bir yapıları ve karşı cinsle romantik değil de sert bir mizacı vardır. Sizinle konuşurken gözlerini kaçırıyorsa, görünüşünde değişiklikler yapıp, size fikrinizi soruyorsa güzel sinyaller alıyorsunuz demektir. Sevgiliniz aslanın size âşık olduğunu da size zayıf noktalarını göstermeye başlamasıyla anlayabilirsiniz. Yapamadıklarından, korkularından size dostça bahsediyorsa bilin ki yeryüzünde teksiniz.

Başak
İşiniz zor… Başaklar karşı tarafın ilgisinden emin olmadan kendi aşklarını belli etmezler. Yine de sizinleyken hem kıyafetine hem de sözlerine 2 kat dikkat ettiğini göreceksiniz. Başarısını paylaşmak ister. Eğer siz hiçbir şey yapmamışsanız ama o yine de size teşekkür ediyorsa, varlığınızla onu mutlu ettiğinizi söylüyordur. Size âşık olduğunu onun acı çeken halini gördüğünüzde ve sizin kendinizi çirkin ve mutsuz hissettiğiniz bir günde yanınıza gelip size özen göstermesinden anlayabilirsiniz.

Terazi
Normalde ağırbaşlı ve dengeli bir görüntü çizen bu kişi yanınızda anormalleşiyor olabilir. Mesela hiç durmadan konuşuyor, sizin gününüzü sormadan kendisinden bahsediyor olabilir. Bu sizi şok etmesin aksine mutlu etsin çünkü Terazinin eli ayağına dolanıyor ve sessizlikten korkup hep konuşuyor! Size şarkı ya da şiir göndermesi de, illaki romantik sözler olmak zorunda değil, sizi her an düşündüğünün ve aklında olduğunuzun kanıtıdır. Maddi olarak fedakârlıklar yapıyorsa terazi size âşık demektir, çünkü kolay kolay kimseye yapmaz.

Akrep
Hisleri çok kuvvetlidir ve birinden hoşlanıyorsa onu elde etmek için tüm çekiciliğini kullanır. Yanınızda biraz abartı davranışlarda bulunabilir. Hep en şık hali, bol parfüm, hep kocaman kahkahalar atmak gibi. Size olan ilgisini de bunları yaparken sizden onay bekliyor, sizin beğenmediğiniz bir şeyi ilk fırsatta değiştiriyor ise size abayı yakmış demektir. Aynı zamanda akrep için aşk, cinsel çekim de demek. Sizi arzuladığını fark ediyorsanız size karşı boş değildir.

Yay
Bilin ki bu ele avuca sığmaz, enerjik kişiyi kendinize bağlamak ilk bakışta zor olacak. Ama eğer sizi seviyorsa zaten ipleri gelip elinize verecektir. Onun aşkta aradığı zaten kendisini sakinleştirecek, kendisine iyi gelecek sakin bir liman. Bu yüzden ilişkiden korkmadığını belirten sözlerini duyuyorsanız bilin ki sizi seviyor. Aynı zamanda arkadaşlarının da size olan davranışlarına dikkat edin, yaylar âşık olunca arkadaşlarının başının etini yer. Bu yüzden onlardan bir mesaj kapabilirsiniz.

Oğlak
Size olan ilgisi sanki bir arkadaş seçiyor gibi olur. Size cömert ve romantik sözler etmiyor olabilir ya da sizin güzelliğiniz hakkında yorumlar yapmıyor olabilir. Bu sizi sevmediği anlamına gelmez. Oğlaklar birini sevdiklerinde tüm ömür onunla geçecek diye düşünür, sakince adımlar atar ve her planlarına sizi katarlar. Eğer bir organizasyonda size ufak da olsa bir rol veriyorsa bilin ki sizin de onun hayatının bir parçası olmanız konusunda can atıyor. Aynı zamanda size güven duyduğunu görüyor