SPOR
Giriş Tarihi : 25-12-2020 10:24   Güncelleme : 25-12-2020 10:25

Campanharo'dan hakemlere sitem

Hes Kablo Kayserispor'un gözde futbolcularından Gustavo Campanharo maç sonrası açıklamalarda bulundu.

Campanharo'dan hakemlere sitem

Hes Kablo Kayserispor'un Brezilyalı futbolcusu Gustavo Campanharo, "hakemler, canımızı yakıyor. Ligin altından kurtulmak için çabalamalıyız. Kayserispor'un hakettiği yer burası değil" dedi.

Kayseri Kadir Has Stadı'nda oynanan Konyaspor maçı sonrasında açıklama yapan Gustavo Campanharo, alınan yenilginin üzüntüsü içerisinde olduklarını söyledi. Konyaspor'u mutlak suretle yenerek 3 puanı almak istediklerini ifade eden Kayserisporlu Gustavo Campanharo, "Kazanmayı çok istedik. İlk yarıda çok iyi oynadık. Pozisyonlar bulduk. gol de bulduk. İkinci yarıda da net pozisyonlarımız var ama değerlendiremedik. Kaybettiğimiz için üzgünüz" dedi.

Hakem hatalarına da değinen Gustavo Campanharo, "Hakemlerin yanlış kararları neticesinde maçı kaybettik. Hatalar aleyhimize oluyor. Bunun nasıl çözüleceğini bilmiyorum. Ama biz daha iyi çalışıp saha içinde ve saha dışında bununla mücadele edip üst sıralara çıkmalıyız. Ligin altından kurtulmak için çabalamalıyız. Kayserispor'un hakettiği yer burası değil. Umarım hakem hataları daha çok tekrarlanmaz. Gerçekten çok canımız yanıyor" açıklaması yaptı.


"Emeklerimiz.."
Kayseri'de oynadıkları ve 2-1 kaybettikleri Konyaspor maçı sonrasında açıklama yapan Aziz Behich, kazanmak adına ellerinden geleni yaptıklarını ancak sonuca gidemediklerini söyledi. Aziz Behich, "Konyaspor karşısında kazanmayı çok istedik. Pozisyonlar bulduk. Golü de bulduk. Sonrasında yine pozisyonlarımız vardı. Sadece 1 teane atamadık. Ama şunu söylemek istiyorum ki, hakem hataları yine maçın önüne geçti. Geçen hafta da aynı senaryoyu yaşadık. Emek veriyoruz. Emeklerimiz heba edilmesin. Hakemler daha dikkatli olmalı" açıklaması yaptı.