SİYASET
Giriş Tarihi : 20-11-2020 15:39   Güncelleme : 20-11-2020 15:49

Çevrim içi bilimsel toplantı

Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Mimarlar Odası "Melikgazi Buluşma Noktası Ulusal Fikir Yarışması" ile ilgili kolokyum (Bilimsel Toplantı) düzenledi.

Çevrim içi bilimsel toplantı


Melikgazi Belediyesi ve Kayseri Mimarlar Odası "Melikgazi Buluşma Noktası Ulusal Fikir Yarışması" ile ilgili kolokyum (Bilimsel Toplantı) düzenledi. 138 proje içerisinde 9 projeyi ödüle layık gören jüri üyeleri, kolokyuma katılan mimarların sorularını cevapladı.

Kolokyum başlamadan önce bir konuşma yapan Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, “Kayseri Melikgazi Buluşma Noktası Ulusal Fikir Yarışması’nın Kolokyumunu çevrim içi olarak gerçekleştirdik. Katılımcılara teşekkür ediyorum."dedi. Vizyoner projelerle çalışmaya devam ettiklerini dile getiren Başkan palancıoğlu, "Yarışmaya katılan projelerin hepsi farklı özelliklere sahip ve başarılı projeler. Ancak, birbirinden değerli jüri üyeleri, bir hafta boyunca yaptığı değerlendirme sonucunda, yarışmada dereceye girenleri belirledi. Bizler de jüri üyelerinin belirlediği projeyi Melikgazi’mize yakıştırdık"ifadesinde bulundu.

Melikgazi Belediye Bakanı Palancıoğlu,Yarışmaya katılan 138 proje müellifine, projeleri inceleme ve seçmede gösterdikleri titiz çalışmalardan dolayı Mimarlar Odasına, mesai arkadaşlarına ve değerli jüri üyelerine vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ederek konuşmasını sonlandırdı.