GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2021 14:47   Güncelleme : 23-02-2021 09:43

Çukur Ayşe kimdir? Çukur Ayşe gerçek adı nedir? Çukur Ayşe kaç yaşında? İrem Altuğ oynadığı diziler nelerdir?

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmenlerinden Çukur dizisinde Ayşe kimdir? Büyük beğeniyle izlenen dizi Çukur'da Ayşe karakteri dikkatleri üstüne çekmeye devam ediyor. Ayşe kimdir? Çukur Ayşe'ye kim hayat veriyor?

Çukur Ayşe kimdir? Çukur Ayşe gerçek adı nedir? Çukur Ayşe kaç yaşında? İrem Altuğ oynadığı diziler nelerdir?

Atv ekranlarında yayınlanan reyting rekorları kıran Çukur dizisinin en çok beğenilen kadın oyunuları arasında yer alan Ayşe karakteri, izleyicinin gönlüne taht kurmayı başardı. Peki Çukur dizisinin Ayşe'si kimdir, gerçek adı ne ve kaç yaşında ?
4. Sezonuyla ekranlara gelen Çukur dizisinde Koçovalıları'ın gelini Ayşe karakterine hayat veren oyuncu İrem Altuğ, izleyicinin en fazla merak ettiği isimler arasında yer aldı. Pazartesi akşamları ekranlara gelen Sefirin Kızı ve Yasak Elma gibi iddialı projelerle yarışan Çukur dizisinde boy gösteren ve Ayşe karakterine hayat veren oyuncuyla ilgii merak edilenler..
Show TV'nin oldukça sevilen dizisi Çukur, 23 Ekim 2017 yılından beri dizi severlerle ekranlarda buluşmaya devam ediyor. Çarpıcı konunusu ve birbirinden başarılı karakterleriyle gündemden düşmeyen ve her bölümü olay olan dizinin dikkat çeken isimlerinden biride Ayşe Karakteri. Çukur Ayşe kimdir?

Çukur Ayşe kimdir?
Başrollerinde Aras Bulut İynemli ve Perihan Savaş'ın yer aldığı dizide, Selim’in eşi ve Karaca’nın annesi karakterine hayat veren Ayşe, Koçovalı ailesinin gelinidir. Entirikalı halleri nedeniyle evde pekte sevilmeyen Ayşe’ye tehlikeli olduğu için kimse karışmaz ve yanına yaklaşmaz. Sevilen dizide Ayşe karakterine güzel oyuncu İrem Altuğ hayat veriyor.

İREM ALTUĞ KİMDİR?
Dizinin hırslı ve sinsi karakteri olan Ayşe yani İrem Altuğ, 1980 yılında dünyaya gelmiştir. İlkokulu Acıbadem İlkokulunda okuyan Altuğ eğitim hayatına Ümraniye Lisesi’nde devam etmiştir. İlk kez TV’de 7 gün dergisinin 7-12 yaş aralığı reklam yüzü olarak katıldığı yarışmada birincilik alarak reklam yüzü olarak karşımıza çıktı. İrem Altuğ’un oynadığı dizi filmler ise şöyle;

Filmleri ve Dizileri :
2014 - Yola Çıkmak (Sinema Filmi)
2014 - Aşk Ekmek Hayaller (Reyhan) (TV Dizisi)
2011 - Nar (Sinema Filmi)
2011 - Kayıp Aranıyor (Asya) (TV Dizisi)
2011 - Direk Aşk (Serap) (Kısa Film)
2009 - Mordkommission Istanbul (Boğaziçi'nde Cinayet) (Saime Soydan)(TV Filmi)
2009 - Melekler ve Kumarbazlar (Zeynep) (Sinema Filmi)
2008 - Kirpi (Çiğdem) (Sinema Filmi)
2007 - Vazgeç Gönlüm (Bahar) (TV Dizisi)
2006 - Eve Giden Yol 1914 (İffet) (Sinema Filmi)
2005 - Ihlamurlar Altında (Feride) (TV Dizisi)
2004 - Şeytan Ayrıntıda Gizlidir (Zeynep) (TV Dizisi)
1992 - Bir Yılbaşı Düşü (tv.filmi)
1989 - Zirvenin Bedeli (Sinema Filmi)