GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-02-2021 14:27   Güncelleme : 24-02-2021 14:27

EDHO 183. Bölüm ATV Youtube Canlı izle! EDHO 184. Bölüm fragmanı izle

ATV ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 23 Şubat bölümü izleme linki araştırılıyor. EDHO 183. Bölüm ATV Youtube PUHU TV Canlı izle. EDHO 184. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı izle!

EDHO 183. Bölüm ATV Youtube Canlı izle! EDHO 184. Bölüm fragmanı izle

TRKayseri.com - ATV ekranlarında yayınlanan ve Salı akşamları izleyicilere keyifli anlar yaşatan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi, nefes kesen bölümleriyle reyting rekorları da kırmaya devam ediyor. Yayınlanan her yeni bölümüyle adından söz ettiren EDHO’yu hayranları büyük bir merakla bekliyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, geçen hafta yayınlanan bölümde akıllarda birçok soru işareti bırakmıştı. Yeni bölümde neler olacağı da bu yüzden farklı bir merak konusu oldu. EDHO 183. Bölümü merakla bekleyen dizinin hayranlarını bu akşam yine nefes kesen anlar bekliyor. EDHO 183. Bölümü internet üzerinden canlı izlemek isteyen dizi severler de konuyu araştırmayı sürdürüyor.


EDHO yeni bölümde neler oluyor?
Hızır Çakırbeyli, eşi Ceylan Çakırbeyli‘yi kurtarmanın sevincini yaşamadan önce yeğeni Alpaslan‘ın başı beladaydı. Yerinde ve arkadaşları arasında saldırıya uğrayan Alpaslan, hastanede hayatı için mücadele etti. İntikam ateşiyle Hızır Çakırbeyli, tüm ailesi ve arkadaşlarından bir yol bulmak için bir araya gelmelerini istedi. Hızır Çakırbeyli’nin talebine en hızlı cevap yetimin Doğan Babaydı. Kimsesiz Doğan, Alpaslan’a yapılan saldırının arkasındaki adamı ele geçirdi ve oku gerillalara karşı koyan İshak’a doğrulttu. Kimsesiz Doğan, “Benim ciğerime göz diktiler” dedi. Sokaktaki bütün öksüzleri İshak’ın izini aramaya çağırdı.
İlyas Çakırbeyli, Doğan Baba’nın bulduğu adrese baskın düzenledi. Tüm aile Alpaslan’dan haber beklerken Ceylan Çakırbeyli’nin tek duası Alpaslan’ın hayatıdır.


EDHO 183. Bölüm izle

EDHO 184. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?
ATV ekranlarının sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 184. Bölümde neler yaşanacağı ve bölüm fragmanı merakla araştırılıyor. Ancak yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman yayınlandığında sayfamızda yer verilecektir.