SPOR
Giriş Tarihi : 28-12-2020 20:30   Güncelleme : 28-12-2020 20:30

Emre Demir: Basit hatalar yapıyoruz

Sarı-kırmızlı takımın genç yeteneği Emre, Gençlerbirliği'ne karşı üstün oynamalarına rağmen basit hatalardan ötürü maçı kaybettiklerini söyledi.

Emre Demir: Basit hatalar yapıyoruz

Kayserispor'un genç yeteneği Emre Demir, üstün oynadıkları karşılaşmayı basit hatalardan ötürü kaybettiklerini söyledi.

Haftalardır galip gelemeyen Hes Kablo Kayserispor'da son alınan Gençlerbirliği yenilgisiyle moraller alt üst oldu. Oynanılan 7 karşılaşmadan 4 beraberlik alırken, son 3 maçta da mağlup olarak ayrılan sarı-kırmızılı takımda basit hataların mağlubiyeti getirdiği görüşü tüm takımda ortak fikir oldu. Takımın Gençlerbirliği maçında en başarılı isimlerinden birisi olan genç isim Emre Demir, "Konyaspor yenilgisi sonrasında Ankara'ya yenmeye gelmiştik. Gençlerbirliği karşısında elimizden geleni yaptık. 2gol bulduk ama basit hatalardan ötürü goller yedik ve yenildik. Bir an önce galibiyetler alıp bugünleri unutup ututturmamız lazım" dedi.

16 Yaşındaki yetenekli Emre Demir, 2020 yılında alınan kötü sonuçları 2021 yılındaki galibiyetler ile unutturmak istediklerini de ifade ederek, "Kayserispor'u layık olduğu yere taşımak için daha çok çalışacağız ve hedefimize ulaşacağız. Buna inanıyorum" yorumu yaptı.