SPOR
Giriş Tarihi : 08-12-2021 12:45   Güncelleme : 08-12-2021 12:45

ETV'de Eski Defterler Açılmaya Devam Ediyor!

Spor Yazarı Yüksel Yıkılmaz ile Kayseri Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur, Yukatel Kayserispor'da yaşanan gelişmelerin detaylıca dile getirildi. Sportif Programı'nda, eski defterleri açmaya bu hafta da devam ettiler.

ETV'de Eski Defterler Açılmaya Devam Ediyor!

Spor Yazarı Yüksel Yıkılmaz ile Kayseri Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur, Yukatel Kayserispor'da yaşanan gelişmelerin detaylıca dile getirildi. Sportif Programı'nda, eski defterleri açmaya bu hafta da devam ettiler.

Kayseri'nin dijital yüzü Etv'de geçtiğimiz hafta Sportif programında Kayserispor'un Rizespor deplasmanında aldığı yenilgiyle ilgili açıklamalar yapan Spor Yazarı Yüksel Yıkılmaz ile Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur, sarı-kırmızı takıma yapılan eleştirileri dile getirmiş ve Kayserispor'un eski başkan Recep Mamur döneminde yapılan yanlışlıkları ve yanan muhasebe odasını ifade eden Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur sert eleştirilerde bulunmuştu. Yeni Doğan Haber Gazetesi'nde ''Kayserispor Kimliğini Arıyor'' başlıklı haberi eleştiren Yüksel Yıkılmaz ibreyi Recep Mamur dönemine çevirmişti.

Gazeteciler Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur bu hafta yayınlanan Sportif programında eski başkan Recep Mamur dönemini konuşmaya devam ettiler.

Ferhat Yağmur, Bu haftaki Sportif Programında söze şöyle başladı, "Kimlik o kadar basit mi? Şimdi Antalyaspor maçını kazanınca kazandık mı? Ya da Kayserispor kimliğini kazandı diye manşet atıldı mı? Ben göremedim, belki de ben kaçırdım. Ben şunu anlıyorum Kayserispor kaybetsinde ben kimliğini kaybetti diye manşet atıyım diye bekliyorlar demek ki. Gazeteci nedir? Diyelim ki Yüksel Yıkılmaz rahatsızlandı dersin atarsın manşeti ama Yüksel Yıkılmaz iyileşince de rahatsızlanan Yüksel Yıkılmaz iyileşti diye de demelisin" ifadelerine yer verdi.

Gazeteci Ferhat Yağmur ise," Avını bekleyen baykuşlar gibi bekliyorlar, Kayserispor bir yerde tökezlese, bir sıkıntı yaşasa da biz bir ortaya çıksak, işte Rizespor maçından sonra bu başlık tamda bunun göstergesi. Siz çıkacaksınız Kayserispor kimliğini kaybetti diyeceksiniz, diğer taraftanda ekranlara getirdin Kayserispor stadına pavyon reklamı alacaksınız, o reklamı alırken kimlikli olacaksınız, peki bu başlığın altına açıklamada Kayserispor geçmişte olduğu gibi stada pavyon reklamı almadığından dolayı kimliğini kaybetti deseydiniz bir tutar dalı olurdu. Sayın Berna Gözbaşı bunları yapmadığı içinmi Kayserispor kimliğini kaybetti. Berna Gözbaşı Maliyeden ceza getirtmediği içinmi kimliğini kaybetmiş oluyor. Hrkes konuşurken birazda kendisine bakacak, ben bunları yazıyorumda doğru mu yazıyorum? yanlış mı yazıyorum? gerçi bu haberi daha kimin yazdığıda belli değil birde orası var, bu haber kendi kendine yazılan sosyal medyadan servis edilen bir yazı gibi şu anda, kimse yazdığınıda kabul etmiyor çünkü sahiplenende kimse yok şuan bu haberi. Ne genel yYayın Yönetmeni, Ne Spor Müdürü hiç kimse sahiplenmiyor, bizim duyduğumuz ve söylenenler çünkü kendi ifadeleri bu olduğu söyleniyor" diye konuştu.

Gazeteci Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur ETV Kayseri'de haftaya sportif programını bekleyenleri yine merak içinde bıraktı.