TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 18-12-2020 10:49   Güncelleme : 18-12-2020 11:00

Gıbır Net ile internette yeni dönem

İnternet kullanıcıları için baş belası olan taahhüt süreleri tarihe karışıyor. Tüm ülkeye hizmet veren Gıbır Net, kullanıcı dostu şartları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Gıbır Net ile internette yeni dönem

İnternet kullanıcıları için baş belası olan taahhüt süreleri tarihe karışıyor. Konya merkezli tüm ülkeye hizmet veren Gıbır Net, kullanıcı dostu şartları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Türkiye’de internet kullanıcıların başına bela olan taahhüt süreleri, artık tarihe karışıyor. Ülke genelinde olur olmaz yerde sıkıntı çıkaran taahhüt süreleri hayatımızdan Gıbır net ile çıkmaya hazırlanıyor. Gıbır Net, tam bir kullanıcı dostu şartlarıyla dikkatleri üzerine çekerek, taahhüt sürelerini, kurulum ücretlerini ve hızı sınırını ortadan kaldırıyor.Konya’dan yola çıkarak Kayseri başta olmak üzere kısa bir sürede tüm Türkiye’de hizmet vermeye başlayan Gıbır Net, internet kullanıcılarının yıllardır veryansın ettiği birçok durumdan müşterilerini kurtarıyor. Özellikle taahhüt ve kurulum ücretleri; evine, iş yerine ya da başka bir yere internet bağlantısı yaptırmak isteyenlerin kâbusu haline gelmişti. Gıbır Net, bu işlemlerden internet kullanıcılarını kurtardı.

TÜRKİYE’NİN EN UCUZU
Gıbır Net, abone dostu birçok özelliğinin yanı sıra paket fiyatlarının uygun olması ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Son zamanlarda internet paketlerine yapılan zamları abonelerine yansıtmayan Gıbır Net’te, internet paketleri hem her bütçeye hitap ediyor hem de hızlı internet daha uygun fiyata abonelerin hizmetine sunuluyor. Hizmetlerle vatandaşlarına kolaylık sunmaya devam ediyor.

TAAHHÜT VE KURULUM ÜCRETİ YOK!
Gıbır Net’in tercih edilmesi adına en olumlu özelliklerinden biri şüphesiz ki taahhüt. Aboneleriyle yaptığı sözleşmede herhangi bir taahhüt süresi sözü almayan Gıbır Net, müşterilerine şartsız ve koşulsuz bir şekilde cayma hakkı sunuyor. Gıbır Net kullandıktan sonra, internetini kapatmak ya da başka bir internet sağlayıcıya geçmek isteyenler herhangi bir yaptırım ücreti ile karşılaşmıyor.

AÇMA KAPAMA BEDELİ YOK!
Gıbır Net’in en önemli özelliklerinden biri de açma kapama bedelinin olmaması. Yıllarca birçok faturada yaşanan açma kapama bedelleri de Gıbır Net ile son buldu. Gıbır Net’e olan fatura borcunu ödemeyi unutan aboneler, internetini geri açtırmak için sadece mevcut faturasını ödüyor ve herhangi bir açma kapama bedeli ile karşılaşmıyor.