GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-02-2021 13:55   Güncelleme : 20-02-2021 13:55

Hadise Aşka Kapandı - Hadise Kimdir - Hadise Kaç Yaşında - Hadise Nereli ?

Milyonların beğeniyle dinlediği Hadise’nin yeni gözbebeği  “Aşka Kapandım” ne zaman yayında? Sevilen sanatçının  “Aşka Kapandım” klibi hangi tarihte yayınlanacak? Hangi platformda yayınlanacak?

Hadise Aşka Kapandı - Hadise Kimdir - Hadise Kaç Yaşında - Hadise Nereli ?

Hadise sosyal medya hesabından yeni single paylaşımı yaptı. Ünlü sanatçı Hadise’nin paylaşımı müzik severler ve takipçilerinin dikkatini çekti. Peki yeni klip yayınlandı mı? İşte detaylar.

AŞKA KAPANDIM
Şimdilerde Single'nın yanı sıra Exxen'de yayınlanan O Ses Rap Programı'nda da Juri üyeliği yapan güzel sanatçı Hadise Açıkgöz, aynı zamanda kısa süre önce ayrıldığı sevgilisi Kaan Yıldırım ile yniden barışarak evlilik sinyalleri vermişti. Tüm bu detayların yanı sıra İnstagram üzerinden duyurduğu yeni single için yaptığı açıklamada “Herkesin kendisinden bir his bulacağına inandığım AŞKA KAPANDIM artık sizlerin Yıldız Tilbe ve Devrim’in sözleri ile aşka kapanmamak mümkün mü?’ ifadelerini kullanarak single parçasını duyurdu. Pasaj müzik şirketi etiketiyle yayında olacak şarkının yönetmenliği ise Şenol Korkmaz’a ait. 19 Şubat 2021 tarihiyle yayında olan şarkının tıklanma sayısı ise şimdiden dikkat çekici.

HADİSE KİMDİR?
22 Ekim 1985’te Belçika’da doğan sanatçı aslen Sivaslıdır. 2003 yılında aldığı albüm teklifiyle, albüm hazırlığına başlayan sanatçı 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te piyasaya sundu. Albümde yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de oldukça ses getirdi. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşımaya karar verdi.
2008'de ikinci stüdyo albümünü çıkardı. Albümü İngilizce ve Türkçe şarkılardan hazırlayan Hadise’nin "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de hit oldu ve onu zirveye taşıdı. 2009 yılında Türkiye’yi Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" adlı şarkısıyla temsil ederek ülkemize dördüncülük getirdi. Yarışmayla birlikte ününe ün katan Hadise yine ayn yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini dinleyicileriyle buluşturdu. Kahraman albümünün çıkış şarkısı "Evlenmeliyiz" ile tekrar listelerin başında yer aldı. 2011' yılında beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?'i müzik severlerle buluşturdu. Albümdeki "Superman", "Aşk Kaç Beden Giyer?" ve "Mesajımı Almıştır O" gibi şarkılarına klip çekti. 2014'te Tavsiye ve 2017'de Şampiyon albümlerini dinleyicileriyle buluşturan Hadise, Türkiye’de en çok izlenen müzik yarışması O Ses Türkiye’de jüri üyeliği yapmaktadır.