GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-12-2021 14:42   Güncelleme : 13-12-2021 15:30

Hayrullah Şahin’den Büyükkılıç’a Teşekkür

Kayseri Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Şahin, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Hayrullah Şahin’den Büyükkılıç’a Teşekkür

Kayseri Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Şahin, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’a esnafa verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi’nin ilgili tüm birimlerinin otobüsçü esnafının sorunlarını çözme noktasında gayretli bir çalışma sergilemesinin kendilerini sevindirdiğini dile getiren Şahin, “Belediye ve odamız karşılıklı iyi niyet ve azimli çalışma ilkesi ile sorunları aşmaya devam ediyor” dedi.

    Kayseri Halk Otobüsçüleri Esnaf Odası Başkanı Hayrullah Şahin ve yönetim kurulu üyeleri geçtiğimiz gün Büyükşehir Belediyesi’nde Memduh Büyükkılıç’ın misafiri olmuştu. Bu ziyareti değerlendiren Hayrullah Şahin, yapılan görüşmenin son derece verimli geçtiğini söyledi. Başkan Memduh Büyükkılıç’ın “Esnaf bizim esnafımız, gereken neyse biz üzerimize düşeni yaparız” şiarı ile hareket ettiğini ve bu durumun kendilerini sevindirdiğini söyledi. Şahin, “Kendisi ile yaptığımız görüşmede artan doğalgaz ve mazot maliyetleri karşısında bizlere desteklerinin süreceğini dile getirdiler. Pandemi koşullarında esnafımıza verdiği önemli desteklerin bundan sonrada artarak devam edeceği görüşü bizde hasıl oldu. Odamız ile belediyemiz son derece uyumlu bir şekilde esnafımızın sorunlarını giderme noktasında çalışmalar yürütüyor. Bu vesile ile başta Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Memduh Büyükkılıç’a, Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Sayın Hüseyin Beyhan’a Genel Sekreter Yardımcısı Bayar Özsoy’a ve Ulaşım A.Ş. Genel Müdürü Sayın Feyzullah Gündoğdu’ya teşekkür ediyorum” dedi.