TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 14-12-2020 17:32   Güncelleme : 14-12-2020 18:01

Huawei FreeBusd Pro'nun fiyatı ve özellikleri

Teknoloji piyasasında hızla yükselen Huawei, bu kez rakiplerini oldukça zorlayacak bir ürünle gündeme geldi.

Huawei FreeBusd Pro'nun fiyatı ve özellikleri

Teknoloji piyasasında hızla yükselen Huawei, bu kez rakiplerini oldukça zorlayacak bir ürünle gündeme geldi. Kablosuz kulaklıkla ilgili yeni bir ürün geliştiren Huawei, kullanıcılarına bu konuda rahatlık vaat ediyor.  

İphone ve Samsung’un tahtını tüm dünyada zorlayan Çin’in en güçlü markası Huawei, şimdi de akıllı kablosuz kulaklıkta yeni bir döneme geçilmesine ön ayak oluyor. FreeBuds Serisini geliştirerek FreeBuds Pro’yu çıkartan Huawei, 2021 yılı için en iyi ürünün kendisinde olduğuna hem fikir.
FreeBuds Pro’nun özelikleriyle diğer kulaklıklara fark atmayı hedefleyen Huawei, 40 desibel gürültü giderme oranıyla iphone Airpod Pro’ya da rakip oldu. Kullanıcının yakın çevresine göre ortam gürültüsünü engelleme özelliği sayesinde rahat konuşma imkanı vaat eden Huawei, üç farklı kullanım moduyla (Genel, Rahat ve Üstün) da bu durumu seçeneklere göre sınıflandırmış durumda. Farkındalık modu ve ses modu kullanıcıların dış dünyayı duymayı sağlayan çift mikrofonu sayesinde büyük tehlikelere karşı da engelleyici ve önemli bir özellik olarak öne çıkıyor.

7 Saat Şarj Özelliği
Kullanım oranlarına göre minimum 2 buçuk saat süren şarj, devre dışı iken 7 saate kadar dayanma gücüne sahip olarak nitelendiriliyor. Uzun süreli şarj kullanımı sağlayan FeeBuds Pro için Huawei, online satış kanallarını kullanıcılarına sunarken, yakın zaman da GSM Operatörlerinin de kampanyalı satışlarla yine müşterilerine sunacağı bilgisine de ulaşıldı.  

HUAWEİ FREEBUDS PRO FİYATI
Çıktığı tarihten bu yana büyük ilgi gören kablosuz kulaklık Huawei FreeBusd Pro, bin 499 TL olarak satışa sunuldu. Online satış mağazalarında indirimli satılmaya başlayan FreeBusd Pro, piyasada yerini zirveye taşıyor.

Huawei FreeBuds Pro’nun Özellikleri; 

ÖZELLİK:
Kulaklık Ağırlığı: 5g (1 kulaklık)
Kablosuz Bağlantı: Bluetooth 5.0
Bluetooth Protokolleri: A2DP 1.3/Hands-Free Profile (HFP)1.6/AVRCP
Dinamik Frekans Yanıt Aralığı: 20Hz - 20kHz
Batarya Kapasitesi: 25mAh (1 kulaklık)
Konuşma Süresi: Yaklaşık 2.5 saat
Su Sıçramalarına ve Toza Dayanıklılık Sertifikasi: IP54
Sürücü Boyutu: 13mm

Şarj kutusu:
Ağırlık:
43g
Boyut: 45 x 50.5 x 24mm
Şarj Girişi: Type-C veya Kablosuz Şarj
Batarya Kapasitesi: 420mAh

Kutu İçeriği:
1x Huawei Freebuds 2 Pro Kulaklık Çifti
1x Şarj Kutusu
1x Kullanım Kılavuzu
1x Type-C Şarj Kablosu