SAĞLIK
Giriş Tarihi : 02-03-2021 17:25   Güncelleme : 02-03-2021 17:49

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti

Kayseri İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Pınarbaşı ilçesine ziyarette bulundu.

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli Pınarbaşı İlçesini Ziyaret Etti

TRKayseri - İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli Pınarbaşı ilçesinde bir takım ziyaret gerçekleştirdi. Kaymakamlık, Belediye Başkanlığı ve incelemelerde bulunmak üzere Pınarbaşı Devlet Hastanesi’ne giden Doç. Dr. Ali Ramazan Benli tedavi gören hastalarla da görüştü.

Covid 19 tedbirleri kapsamında yapılan görüşmelerde İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli oldukça tedbirli davrandı. Koronavirüsle mücadele kapsamında maske ve mesafeye dikkat çeken Ali Ramazan Benli sık sık tedbirli olmak gerektiği konusu üstünde durdu.

İlk olarak Pınarbaşı Kaymakamı İbrahim Gökmen’i makamında ziyaret eden Benli, Pınarbaşı’nda sağlık alanında yapılan çalışmalar ve planlanan yatırımlar hakkında çeşitli bilgiler verdi.

PINARBAŞI DEVLET HASTANESİNE ZİYARET 
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Pınarbaşı Belediye Başkanı Memduh Uzunluoğlu’nu makamında ziyaret eden İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, ilçede sunulan sağlık hizmetlerinin verimliği ve vatandaşların sağlık alanındaki beklentileri hakkında istişarelerde bulundu.
Ziyaretlerin ardından incelemelerde bulunmak üzere Pınarbaşı Devlet Hastanesi’ne geçen İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, hastane Başhekimi Uzm. Dr. Mustafa Arık ile bir araya gelerek, hastanede sunulan hizmetler ve olası ihtiyaçlar hakkında bilgi aldı. Görüşmenin ardından acil ve yatan hasta servislerini gezerek yerinde değerlendirmelerde bulunan Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, tedavi gören hastalarla görüşerek geçmiş olsun dileklerini iletti.