GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2021 12:07   Güncelleme : 01-01-2021 12:07

İşte Kazım Yücel Farkı

Siyasetçiler gibi iş dünyasının da ekonomi ve korona temalı dileklerde bulunduğu 2021 için Kazım Yücel, hem farklı hem de dikkat çeken bir dilekte bulundu.

İşte Kazım Yücel Farkı

Kayseri siyasetinin renkli ve başarılı ismi İyi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel'in, yeni yıl nedeniyle sosyal paylaşım sitelerinden yayınladığı mesaj büyük beğeni topladı.

Kayseri'nin en başarılı muhalefetleri arasında zirvede yer alan İyi Parti Kayseri Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel, 2021 için yayınladığı yeni yıl temennisiyle büyük beğeni topladı. Felaketler yılı olarak adlandırılan 2020'nin bitişi nedeniyle gerek sosyal medyadan, gerekse diğer mecralardan 2021 yılı için temennilerde bulunan Kazım Yücel, ''Kadın'a Şiddet'' temasını ön plana çıkarttı. Gerek siyasi, gerekse iş dünyasının ''ekonomi'' ve ''sağlık'' üzerine durduğu 2021 temennilerinde Yücel'in ''Kadına şiddetin olmadığı bir 2021 yılı dileğiyle'' yazılı paylaşımı büyük beğeni topladı.

Sosyal sorumluluk konularındaki hassasiyetiyle bilinen Yücel'in, yeni yıl için paylaştığı bu temenni, taraflı tarafsız herkesçe taktir toplarken ''Kazım Yücel, yine farkındalığıyla ve ayrıcalıklı yönleriyle taktir topladı'' yorumlarına neden oldu.