GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-11-2020 09:01   Güncelleme : 13-11-2020 12:00

Kayseri kritik noktaya doğru gidiyor

 Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, korona virüsle ilgili yaptığı açıklamada, "Kayseri kritik noktaya doğru gidiyor" dedi.

Kayseri kritik noktaya doğru gidiyor

Yeniden tırmanışa geçen pozitif vakaların ardından riskli bölgeler arasına bir kez daha Kayseri'de girdi.  Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, korona virüsle ilgili yaptığı açıklamada, "Kayseri kritik noktaya doğru gidiyor" dedi.
Hızla artan vaka ve ölüm sayılarıyla birlikte bir anda yine riskli bir hal almaya başlayan Korona'ın en etkili olduğu bölgeler arasına yeniden Kayseri'de girmeye başladı. Kayseri İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, korona virüsle ilgili uyarılarda bulundu. "Lütfen kendimize gelelim" diyen Benli, "Kayseri kritik noktaya doğru gidiyor. Lütfen kendimize gelelim. Hareketliliğimizi azaltalım. Mecburiyet olmayan durumlarda yerimizden, evimizden ayrılmayalım. Hafta sonları evimizden dışarı çıkmayalım. Karşılaştığımız herkesi virüs taşıyormuş gibi düşünerek hareket edelim" dedi.
Kayseri'yle ilgili olarak sokağa çıkma yasağı ve benzeri gibi yaptırımların gündeme gelip gelmeyeceği konusuysa ilerleyen günlerde belirginlik kazanacak.