GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2022 14:46   Güncelleme : 09-05-2022 14:46

Kayseri'de Ev Almak Çok Kolay !

Kayseri'de Ev Almak Çok Kolay !

Başkan Aslan yaptığı açıklamada: “Yıldırım Konaklarının 2,3,4,5 ve 6 projelerini kapsayan kampanya bugün Kayseri’nin değişik yerlerinde bilbord reklamları ile “Yoğun ilgi gören dairelerde son fırsat” şeklinde duyurduk. Kampanyaya başta Kayseri ilimiz olmak üzere ,çevre iller ve Dünyanın değişik yerlerinde yaşayan gurbetçileri hemşerilerimiz yoğun ilgi gösterdi” dedi. 


"Gurbetçi Hemşerilerimizi Memleketine Yatırıma Teşvik Ettik" 

“Yıldırım Konakları bazı bloklarımızda dairelerimiz tükendi. Kampanyamız Yurt dışında en çok ilgi gösteren ülkeler Almanya, Fransa ve Hollanda oldu. Bunun yanı sıra Nevşehir, Sivas, Yozgat illeri başta olmak üzere çevre illerden ilgi görmektedir. Kayseri ilimiz ilçelerinde ise Melikgazi ilçesi başta olmak üzere Pınarbaşı, Özvatan, Bünyan, Sarıoğlan ve Felahiye yoğun ilgi gösteriyor. Kampanyamıza yoğun ilgi gösteren tüm yatırımcılarımıza çok teşekkür ediyorum” ifadelerine yer verdi. 

Marka 2019 yılında Kayseri ilimizde 40 yılı aşkın gayrimenkul ve inşaat deneyim sahibi Kayserililer tarafından Lion’s Markası ile kuruldu ve Kayseri Ticaret ve Sanayi Odası üye oldu. Sektöre Butik Villa konsepti ile yatırım yaparak giriş yaptı. Bu alanda yatırımların başarılı olması ve gelen talep üzerine konut alanında yatırım yapma kararı aldı. Lion’s Life Türkçe karşılığı Aslanların Yaşamı anlamında. Şirket Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Aslan’ın soyadından esinlenerek bu marka geliştirildi. Marka 2022 yılında başta İstanbul olmak üzere Türkiye de çeşitli illerde yatırım yapmayı planlıyor.