SPOR
Giriş Tarihi : 12-01-2022 09:39   Güncelleme : 12-01-2022 12:18

Kayseripor'da Tokgöz Sesleri

Yönetimde yaşanan peş peşe istifalarla birlikte, Kayserispor cephesinde Mustafa Tokgöz sesleri yükselmeye başladı.

Kayseripor'da Tokgöz Sesleri

Kayseri'nin dijital yüzü Etv Kayseri'de Salı akşamlarının en fazla izlenen programı Sportif'de gazeteci Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur yine gündemi belirledi. Yaşanan istifaların konu edildiği programda izleyicilerden gelen yorumlar ilginç bir tedayı gün yüzüne çıkarttı.

Duayen Spor yorumcusu ve Gazeteci Yüksel Yıkılmaz ile Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur'un birlikte hazırlayıp sundukları Sportif Programı'nda Kayserispor'dayaşana istifalar gündeme geldi. As Başkan ve Yönetim Kurulu Üyesi Ali Çamlı ile birlikte bazı yöneticilerin de peşi sıra istifa etmesini yorumlayan Yüksel Yıkılmaz ve Ferhat Yağmur'a yorumlarıyla katkıda bulunan Kayserisporlu futbol severler Mustafa Tokgöz için ilginç istekte bulundu. 

GÖZBAŞI BIRAKSIN:
Sürekli yönetim kurulunda istifaların olduğunu ve Kayserispor'a emek harcayan insanların görevlerine son verildiğini söyleyen futbolseverler, Başkan Berna Gözbaşı'nın artık istifa etmesinin zamanının geldiğini ifade ettiler. Başkan Gözbaşı'nın yönetimde görev alan Süleyman Akın, Mustafa Tokgöz, Ali Çamlı gibi bir çok ismin istifa etmesinde önemli rol aldığını yorumlayan futbolseverler ''artık Berna Gözbaşı istifa etmeli'' ifadesini kullandı.TOKGÖZ BAŞKAN:
Son zamanlarda özellikle Twitter'da aktif olarak Kayserispor taraftarıyla fikir paylaşan eski Kayserispor yönetcisici Mustafa Tokgöz'ün başkan olmasını isteyen taraftarlar ''Tokgöz Başkan Kayserispor Avrupa'ya'' yorumunu yaptı. Bu yorumu okuyan Gazeteci Yüksel Yıkılmaz ile Etv Genel Yayın Yönetmeni Ferhat Yağmur'un yorumuysa dikkat çekti.

GÖZLER TOKGÖZ'DE:
Kayserispor'a gerek maddi, gerekse manevi açıdan emek harcadığı savunulan Mustafa Tokgöz'ün, taraftarın bu isteğiyle ilgili nasıl bir yorum yapacağı merak konusu oldu.