GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-01-2021 12:59   Güncelleme : 18-01-2021 13:11

Kayserispor Başkanı'ndan müjde

Hes Kablo Kayserispor kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, başarılı bir döneme imza atmak için kolları sıvadı.

Kayserispor Başkanı'ndan müjde

Süper Lig'de mücadele veren Hes Kablo Kayserispor, 2021 yılında hedeflerine ulaşabilmek için kolları sıvadı. 2020-2021 futbol sezonunda geride kalan haftalarda hakem hataları, futbolcu sakatlıkları, ekonomik sıkıntılar içerisinde zor günler geçiren sarı kırmızılılar, 2021'de sıkıntılarını atlatıp başarılı bir dönem geçirmek istiyor.

Hes Kablo Kayserispor kulübü Başkanı Berna Gözbaşı, 2021 yılında başarılara ulaşan birtakım oluşturmak için kolları sıvadı. İlk olarak ekonomik sıkıntılardan ötürü kapalı olan transfer tahtası aktif hale getirildi. Alacaklarının ödenmemesinden ötürü TFF ve FIFA nezrinde girişimde bulunan futbolcular, menajerleri ve kulüplerle görüşerek indirim gerçekleştiren ve bunları da yapılandıran Başkan Gözbaşı 1,5 milyon avroya yakında bir ödeme yaptı.

Kayserispor'a direkt katkı sağlayacak oyuncuları transfer etmenin gayreti içerisinde olan ve Uğur Demirok ile Antun Maglica ile anlaşan Başkan Gözbaşı, geçtiğimiz günlerde de "Kayserispor'umuzun gerçek taraftarları, transfer tahtamızın bütün ödemelerini yaptık, merak etmeyin. Geçmiş de temizlenecek, özlenen Kayserispor'a da kavuşulacak. Herkes üzerine düşeni yapar, kuşkumuz yok. Pozitif olalım. Bu kulüp hepimizin" açıklaması yapmıştı.