SPOR
Giriş Tarihi : 11-09-2020 15:58   Güncelleme : 11-09-2020 16:06

Kayserispor'a moral ziyareti

Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı Mehmet Özhaseki ve ilçe belediye başkanları, Kayserispor tesislerine giderek yönetime ve takıma moral verdi

Kayserispor'a moral ziyareti

Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı, AK Parti Kayseri Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, beraberindeki ilçe belediye başkanlarıyla birlikte sarı kırmızılı takımın kamp yaptığı kulüp tesislerine giderek hem yönetime hem de teknik heyet ve futbolculara başarı diledi.

Mehmet Özhaseki, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile birlikte Hes Kablo Kayserispor Tesisleri'ne giderek yöneticileri, teknik heyet ve futbolcuları ziyaret etti. Bugün start alacak olan Süper Lig yarışında Kayserispor'un başarılı bir dönem geçirmesini temennisinde bulunan Hes Kablo Kayserispor eski Başkanı Mehmet Özhaseki, sarı kırmızılı takımın geçen sezon zorlu bir süreçten geçtiğini, lig sonunda küme düşen takımlar arasında yeralmasına rağmen TFF kararı ile yine Süper Lig'de mücadele edecek takımlar arasında olmasının büyük şans oludğunu ifade ederek, "Kayserispor'un değerini bilelim. Kayserispor'a hep birlikte sahip çıkalım" dedi.

Mehmet Özhaseki, “Bugün burada Kayserisporumuzu hep birlikte ziyaret edelim, sezon başı için hayırlı olsun dileklerimizi iletelim diye geldik. Yeni sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Kazasız belasız, güzel sonuçlarla Kayseri’yi sevindirecek şekilde bitmesini temenni ediyoruz. Hepinizin bildiği gibi geçen sene zor bir süreç yaşadık. Bu zor süreçte sağ olsun Berna başkanımız geldiler, o en zor günlerde Kayserispor için varını yoğunu ortaya koydular ve elinden ne geliyorsa yaptılar. Bizler de maddi manevi destek olmaya çalıştık gücümüz yettiğince. Neticesinde gelinen noktada bugün Süper Lig'deyiz. Burada Kayseri'yi temsil etme noktasında elimizden geleni yapıyoruz. İnşallah çok güzel sonuçlar alarak bu sene geçtiğimiz senelerde yaşadığımız olumsuzlukları yaşamak istemiyoruz. Kayserispor bizim sevdamız. Buradaki her gelişme beni de çok yakından ilgilendiriyor. Kamu yöneticisi olara, idareci arkadaşlarımızı da yakından ilgilendiriyor haliyle. Bu konuda da üzerimize düşen ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Çok şükür bugün geldiğimiz nokta da bunun bir işareti olsa gerek. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Şimdi bütün Kayseri’nin beraber olma zamanı. Bu konuda Berna başkana sonuna kadar destek verme zamanı. Burada hiçbir emeği esirgemeyen ve elinden geleni yapan bir başkanımız var. Bir taraftan teşekkür ederken, bir taraftan da önümüzdeki sezon nasıl başarılı olunacaksa bunun istişaresini yaparak, herkesin üzerine düşeni yapma zamanı. Bu vesile ile ben bir kez daha sezonun hayırlı olmasını diliyorum. Genç futbolcu kardeşlerime başarılar diliyorum. Kazasız belasız bir sezon temenni ediyorum. İnşallah burunları bile kanamasın ve sezonu da güzellikle atlatalım” konuşması yaptı.