SPOR
Giriş Tarihi : 21-10-2020 19:22   Güncelleme : 21-10-2020 19:22

Kayserispor'da Bayram Bektaş gelişmesi

Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Bayram Bektaş ile ilgili kararını verdi.

Kayserispor'da Bayram Bektaş gelişmesi

Süper Lig'de bu sezon Hes Kablo Kayserispor'un başında çıktığı 5 maçta 2 galibiyet 3 mağlubiyet alan teknik direktör Bayram Bektaş ile ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Sivasspor maçı sonrasında gönderilmesi gündeme gelen ve taraftarların adeta gitmesi için kazan kaldırdığı Bayram Bektaş ile ilgili karar alındı.

Daha önce Göztepe ve Ankaragücü takımlarında görev yapan ancak başarısız bir dönem geçiren, Hes Kablo Kayserispor ile de pek de parlak günler yaşamayan Bayram Bektaş, alınan karar ile keyiflendi. Hes Kablo Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, teknik direktör Bayram Bektaş'ın istifasını almayacağını ve görevine son vermeyeceğini söyledi. 

Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, yaptığı görüşmelerde teknik direktör Bayram Bektaş'ın görevi bırakması yönünde bir yaptırım uygulamayacağını ve yola devam edeceklerini dile getiriyor. Bayram Bektaş ile kısa, orta ve uzun vadeli bir projeye imza atacaklarına inandığını yineleyen Berna Gözbaşı, "Bayram hoca haksız yere eleştiriliyor. Takımı toparlayacak ve başarıya götürecektir. Sabırlı olmak lazım" diyor.

Sivasspor maçı sonrasında Bayram Bektaş'ın görevnden alınması gerektiğini, Kayserispor'un deneme tahtası olmadığını ifade eden yönetici Süleyman Akın, söyleminin karşılık bulmaması sonrasında istifa ettiğini açıklamıştı.