SPOR
Giriş Tarihi : 28-03-2021 20:39   Güncelleme : 31-03-2021 11:16

Kayserispor'da Emre Mor Sesleri

Hes Kablo Kayserispor transfer haberi. Emre Mor ile görüşme yapıldımı. Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı, Emre Mor ile ilgili açıklama yaptı

Kayserispor'da Emre Mor Sesleri

TRKayseri - Süper Lig'de küme de kalma çabası gösteren Kayserispor'da önamüzdeki sezon için Emre Mor'un transfer edileceği iddiası gündeme düşytü.

İspanya kaynaklı çıkan haberlerde; Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı'nın önümüzdeki sezon için Emre Mor'u transfer edeceği, bunun da alt yapısını hazırladığı Emre'nin de Türkiye'ye dönmeye sıcak baktığı ifade edildi.

Yabancı menşeyli haberler üzerine Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ile Emre Mor ile ilgili görüş sorduk. Hes Kablo Kayserispor başkanı Berna Gözbaşı, "Şu an için böyle bir transfer girişimimiz yok. Ne kendisi ile ne menajeri ile görüşmedim, anlaşmadım. Şu an önümüzde çok kritik maçlarımız var. Sadece buna konsantre oluyoruz" dedi.

HEM YILDIZ HEM GENÇ:
Göreve geldiği ilk yıl Emmanuel Adebayor ve Mensah ile bu yıl ise Manuel Fernandes ve Lennon gibi yıldızlarla çalışan Berna Gözbaşı'nın Borussia Dortmund ve Celta Vigo gibi takımlarda forma giymiş ama son sezonlarda kötü performanslar gösteren 23 yaşındaki Emre Mor için yenigelişmeler olur mu bilinmez. Ancak Başkan Gözbaşı, "Kayserispor'a fayda sağlayacak, bu formayı başarıyla giyecek futbolcular ile elbette anlaşırız. Ancak Emre ile ilgili bir görüşmemiz veya anlaşmamız yok" dedi.

EMRE MOR VE KARİYERİ:
Kariyerine Danimarka'da başlayan ve Nordsjaelland takımında forma giydiği dönemde keşfedilerek önce Borussia Dortmund'a ardından buradaki vasat performansı nedeniyle İspanya'nın köklü takımlarından Celta Vigo'ya transfer olan Emre Mor, bir sezonda Galatasaray'da forma giydikten sonra Yunanistan ekibi Olimpiakos'a gitti. Burada da istenileni veremediği için yeniden bonservisin sahip olan Celta Vigo'ya dönen 24 Tem 1997 doğumlu Emre Mor, hem kanat hemde forvet mevkiilerinde görev alabilmesiyle dikkat çekiyor.