SPOR
Giriş Tarihi : 11-08-2020 14:01   Güncelleme : 11-08-2020 16:42

Kayserispor’da flaş istifa

Hes Kablo Kayserispor takımında flaş bir gelişme yaşandı. Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz neden istifa etti

Kayserispor’da flaş istifa

Sarı Kırmızılı takımın Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşımla istifa ettiğini duyurdu.

istifa etti
Yeni sezon öncesi Hes Kablo Kayserispor Asbaşkanı Mustafa Tokgöz sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaparak, "26 Haziran 2019 tarihinde yönetim kuruluna seçildiğim daha sonrasında çeşitli görevler aldığım Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu üyeliğimden ve üstlendiğim görevlerden büyük üzüntü duyarak istifa ediyorum. Benim için çok ama çok değerli, kıymeti tarife mümkün olmayan 14 ay geçirdiğim, her duyguyu zirvede yaşadığım, çok güzel hatıralar biriktirdiğim bu zamanları bir ömür boyunca kalbimde taşıyacağımı belirtmek isterim. Görev aldığım süre boyunca tanıştığım onca güzel insana, gerek keyifli gerek geçirdiğimiz stresli zamanlarda bana eşlik ettikleri için sonsuz teşekkür ederim. Tüm kulüp çalışanlarımız başta olmak üzere, teknik heyetimize, yönetim kurulu üyelerimize, Başkanımız Berna Gözbaşı'na bu zor görevde başarılar dilerim" ifadelerini kullandı.

“Yaşasın Kayserispor”
Kayserispor Asbaşkanı ve Basın Sözcüsü görevlerini yerine getiren genç yönetici Mustafa Tokgöz açıklamasında, "Son olarak taraftarımıza; yönetim kurulunun aldığı kararların arkasında dimdik durması gerektiği, atılan temellerin yeni oluşumun uzun süreli olması yönünde planlandığı ve bu süreçte en çok ihtiyacımız olanın sabır olduğunu üzerine basarak hatırlatmak isterim. Çok zor denklemleri olan bu güzel camiada yerelden ulusala yayılmasını temenni ettiğim birlikteliğin tüm Türkiye'ye örnek teşkil edecek olması dileğiyle yaşasın Kayserispor" dedi.