SPOR
Giriş Tarihi : 13-11-2020 18:54   Güncelleme : 14-11-2020 12:42

Kayserispor'da yine koronavirüs vakası

Hes Kablo Kayserispor'da atletik performans antrenörü Hikmet Yunus Kaya ve bir futbolcu koronavirüs salgınına yakalandı.

Kayserispor'da yine koronavirüs vakası

Süper Lig ekibimiz Kayserispor'da korona virüs vakası yaşandı. Bir futbolcu ve bir antrenörün testinin pozitif çıktığı açıklandı. Haber merkezimizce yapılan araştırmada, Koronavirüs testi pozitif çıkan oyuncunun Wilfried Kanga olduğu öğreildi.

Hes Kablo Kayserispor'da atletik performans antrenörü Hikmet Yunus Kaya, koronavirüs salgınına yakalandı. Sarı Kırmızılı kulüpten yapılan açıklamada, bir antrenör ile bir futbolcunun Covid-19 testinin pozitif çıktığı ifade edildi. Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, "Kulübümüzde yapılan Koronavirus (Covid-19) taramasında bir futbolcumuz ve bir antrenörümüzde sonuç pozitif çıkmıştır. TFF ve Sağlık Bakanlığı’nın ilgili izolasyon protokolü titizlikle uygulanmakta ve tedavi süreçleri devam etmektedir. Kamuoyuna saygıyla duyururuz" denildi.

Koronavirüs testi pozitif çıkan Wilfried Kanga ve antrenör Hikmet Yunus Kaya, karantinaya alındı. Hes Kablo Kayserispor'da daha önce Miguel Lopes, Oğuzhan Çapar, Cristian Sapunaru ve Joseph Attamah da koronavirüse yakalanmıştı.