SPOR
Giriş Tarihi : 12-09-2020 21:21   Güncelleme : 12-09-2020 21:49

Kayserispor'un Kasımpaşa kadrosu

Hes Kablo Kayserispor, ligin ilk hafta maçında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak. Kayserispor'un ilk 11'de kimler oynayacak. Kimler eksik.

Kayserispor'un Kasımpaşa kadrosu

Süper Lig 2020-2021 futbol sezonunu ilk haftasında sahasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Hes Kablo Kayserispor'un kadrosu belli oldu.

Geçen sezon ligde yaşadığı sıkıntıları yaşamamak için transfer döneminde bütçesine göre sıkı bir çalışma yapan birbirinden önemli transfer yapan, ancak lisans işlemlerini halledemediği için yeni transferlerine lisans çıkaramayan Kayserispor'un yarınki maçın kadrosu belli oldu.

Kimler yok
Sakatlığı bulunan ve iki hafta takımdan uzak kalacak olan Brezilyalı Pedro Henrique'nin yanı sıra lisans işlemleri hallolmayan Ackah, Daniel Avramovski, Dimitrios Kolovetsios, İlhan Depe, Harrison Manzala, Joseph Attamah, Muğdat Çelik, Aaron Justin Lennon Kasımpaşa maçında olmayacak.

Maç kadrosu
Hes Kablo Kayserispor, 8 futbolcunun lisans işlemlerini halledememesi üzerine Giresunspor'a kiralık olarak gönderdiği Anthony Uzoddima'yı tekrar çağırdı ve lisans tescil vize işlemlerini yaptı. Anthony, yarınki Kasımpaşa maçının kadrosunda yeralacak. Sarı Kırmızılı takımın maç kadrosunda Abdulkadir Taştan, Adem Doğan, Ahmet Zekeriya Kartal, Anthony Uzoddima, Cristian Sapunaru, Doğan Alemdar, Emre Demir, Gustavo Campanharo, Hasan Hüseyin Acar, İsmail Çipe, Mario Situm, Mehmet Eran Özbek, Miguel Lopes, Muhammed Eren Arıkan, Nurettin Korkmaz, Oğuzhan Çapar, Ömer Uzun, Silviu Lung, Talha Sarıaslan, Yasir Subaşı ve Zoran Kvrizc bulunacak.

Muhtemel 11
Hes Kablo Kayserispor'un Kasımpaşa maçına Silviu Lung, Miguel Lopes, Oğuzhan Çapar, Cristian Sapunaru, Yasir Subaşı, Gustavo Campanharo, Emre Demir, Mario Situm, Hasan Hüseyin Acar, Zoran Kvrzic ve Ömer Uzun 11'i ile çıkması bekleniyor.