GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-04-2022 12:17   Güncelleme : 08-04-2022 12:38

Kazım Yücel sahalara indi

Ramazan Ayı'nda da vatandaş ziyaretlerini aksatmayan Kazım Yücel, önceki gün ziyaret için gittiği mahallenin çocuklarıyla top oynadı.

Kazım Yücel sahalara indi

Vatandaşlarla olan diyaloğu nedeniyle Kayseri'nin en esvilen siyasetçileri arasında yer alan İYİ Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel, önceki gün gittiği Buğdaylı köyünde de gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Yücel, çocuklarla birlikte top oynadı.

RENKLİ VE SEVİLEN BİR İSİM:
İYİ Parti'nin Kayseri'de en fazla ilgi gören ismi olarak ön plana çıkan ve siyasi yada siyaset üstü bir çok çevre tarafından taktir gören İYİ Parti Büyükşehir Grup Başkan Vekili Kazım Yücel'e gençlerden de olumlu tepkiler geliyor. Güler yüzü ve sevecen tavırları nedeniyle siyasetin her daim renkli siması olarak ön plana çıkan Kazım Yücel'e neredeyse gündelik olarak yaptığı ziyaretler sırada mahalle maçı teklif edildi. Gençleri kırmayan Kazım Yücel, sahaya inerek, mahalle arasında top oynadı.

GENÇLERİ KIRMADI:
Şahsi Twitter ve İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla ''Mahallenin gençleri "Bizimle maç yapmadan buradan geçemezsin" dediler. Kolları sıvadık, top oynadık...  Gençler bizim geleceğimiz. Bizde gençlersiz yol yürüyemeyiz'' ifadelerini kullanan ve onlarla top oynadığı fotoğraflardan kareler paylaşan Kazım Yücel'in bu paylaşımı kısa sürede büyük beğeni topladı. Hem Twitter'da hem de İnstagram'da paylaşımı grenlerin yüzünde tebessüm oluşturan Yücel, maçtaki performansını ise paylaşıma dahil etmeyerek, olayı tatlı bir anı olarak bıraktı.