GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-09-2021 11:14   Güncelleme : 07-09-2021 11:20

Kazım Yücel'den şaşırtan paylaşım!

İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla takipçilerini şaşırttı. Yücel, yaptığı paylaşımla ''Yer?'' şeklinde soru yöneltirken, yüzlerce etkileşim aldı.

Kazım Yücel'den şaşırtan paylaşım!

Kayseri'nin sevilen siyasetçilerinden İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, kendine ait sosyal medya hesabından yıllar öncesine ait bir fotoğraf paylaştı. Facebook hesabından yaptığı paylaşımda geçmiş yıllara ait bir fotoğraf paylaşan Kazım Yücel, ''Yıl 2011, yer ...?'' şeklinde bir soru yöneltti. Eski ve Arapça plakalı bir minibüsün önünde paylaştığı fotoğrafın yerini soran İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Yücel, takiplerinden fotoğrafın çekildiği yeri tahmin etmelerini istedi. Yaklaşık 160 kişinin beğendiği ve onlarca yorumun geldiği paylaşıma çeşitli tahminler yapıldı. Arap bir ülkede çekildiği tahmin edilen ve bu yüzden Suriye'den, Pakistan'a, Afganistan'dan Hindistan'a kadar değişik yorumların yapıldığı paylaşımın gerçek yerini ise kimse öğrenemedi.

Fotoğrafın gizemini açıklamayan İyi Parti Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Kazım Yücel, tahminlerin artması için bir süre daha sessizliğini koruyacağa benziyor.