GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-05-2021 12:25   Güncelleme : 09-05-2021 12:25

Kazım Yücel'den Zübeyde Hanım'lı Kutlama

İYİ Parti Meclis Üyesi Kazım Yücel 9 Mayıs Anneler Günü için yayınladığı kutlama mesajında Atatürk'ü işaret ederek Zübeyde Hanım üzerinden bu özel günü kutladı.

Kazım Yücel'den Zübeyde Hanım'lı Kutlama

Siyasi kimliğinden çok insanı ve saygılı yaklaşımıyla sadece Kayseri'de değil tüm Türkiye'de beğeniyle takip edilen iş insanı ve İYİ Parti Meclis Üyesi Kazım Yücel, anneler gününü unutmadı. 9 Mayıs Pazar günü kutlanılan Anneler Günü için yayınladığı mesajında Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'dan söz ederek bu özel günü kutlayan Kazım Yücel, ''Bir anne dünyayı değiştirir'' ifadelerini kullandı.

Özel günlere verdiği önem ve halkın değerlerine gösterdiği saygı nedeniyle Kayseri kamuoyunda ayrı bir yeri olan Kazım Yücel, anneler günü için göstermiş olduğu kibar ve düşünceli yaklaşımıyla sosyal medyada yine çok konuşulan isimler arasında yer aldı. Gerek Instagram, gerekse diğer mecralarda yaptığı paylaşımlarla büyük bir takipçi kitlesine ulaşan Kazım Yücel, ''başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerin Anneler Günü'nü kutlarım'' paylaşımına eklediği elinde karanfil bulunan bir fotoğrafla dikkatleri üzerine çekti.
Yücel'in bu paylaşımına yüzlerce kişi tarafından beğenildi.