GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-06-2021 17:51   Güncelleme : 25-06-2021 17:58

Kiracıoğlu 1 Buçuk Milyonu Geri istiyor

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimi 1,5 milyon TL'yi de geri ödeyecek mi?

 Kiracıoğlu 1 Buçuk Milyonu Geri istiyor

Kayseri'de Organize Sanayi Bölgesine Sahip Çık Platformu'nun Sözcüsü olan İş Adamı Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya platformundan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi ile alakalı gündem olacak bir paylaşım daha yaptı.

Sosyal medya hesapları üzerinden Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve yönetimi ile ilgili önemli iddiaları kamuoyu gündemine aktaran, Kayseri Organize Sanayi Bölgesine Sahip çık Platformu Temsilcisi Kiracıoğlu, bu kez de savunma sanayi danışmanlığı için ödenen paraların geri ödenmesi konusunda bilgilendirme yaptı.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimi tarafından savunma sanayi danışmanlığı için ödenen 1 milyon 550 bin TL tutarındaki paranın durumunu daha öncede yaptığı açıklamalar ile soran ve hesap verilmesi gerektiğini savunan Bekir Kiracıoğlu, söz konusu meblanın da aynı Kayserispor'a verilen destek ve düğünlerde takılan hediye altınlarda olduğu gibi geri ödenmesi gerektiğini aktardı.

Bekir Kiracıoğlu paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Kayserispor, düğünlere takılan altınlar vs için geri ödenen 400.000 tl nin üzerine savunma sanayi danışmanlığı için ödenen 1.550.000 tl nin de OSB nin görevi olmadığı ve bunun geri OSB ye ödenmesi gerektiği bilgisine ulaştık. Bu rakamlar harcanan miktarların ufak bir bölümü daha çok ödeme yapacaksınız. Dua ediyoruz ki Dubai projesinden zararsız çıkın yoksa oluşacak rakamlar altından kalkılamayacak seviyelere ulaşacak"