GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-10-2021 00:48   Güncelleme : 11-10-2021 00:48

Kiracıoğlu Kayseri Kulisi'nde

Kayseri OSB'deki yanlışları ve hataları gün yüzüne çıkartan Kiracıoğlu, 11 Ekim Pazartesi günü Etv Kayseri ekranlarında Kayseri Kulisi programının konuğu olacak.

Kiracıoğlu Kayseri Kulisi'nde

Kayseri'nin dijital yüzü Etv Kayseri'de 11 Ekim Pazartesi günü Gastepress.com Genel Yayın Yönetmeni Yusuf Ageşe ve gazeteci Necmettin Çuhadaroğlu'nun birlikte sunacağı ve yorumlayacağı Kayseri Kulisi'nin konusu Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu oluyor.

BU AKŞAM KAYSERİ KULİSİ'NDE:
Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde yönetim kurulunca yapılan yanlış harcamaları ve hataları gün yüzüne çıkartmasıyla birlikte bir anda OSB'de muhalif olarak ilan edilen Bekir Okay Kiracıoğlu, Etv Kayseri ekranlarında önemli açıklamalar yapacak. Ortaya attığı iddialarla dikkatleri üzerine çeken iş insanı Kiracıoğlu, mevcut başkan Tahir Nursaçan ve ekibinin milyon dolarlık zararlarının son bulması için verdiği çabayı 11 Ekim Pazartesi günü Etv Kayseri ekranlarında gazeteci Necmettin Çuhadaroğlu ve Yusuf Ageşe'nin sorunlarını yanıtlayacak.

YENİ GÜNDEMİ O BELİRLEYECEK:
Mali Genel Kurul'un ardından seçim kararı aldırmak isteyen ve iddialarını ispatlayarak OSB'deki harcamaları mahkemeye kadar taşıyan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, Pazartesi akşamlarının en çok konuşulan programı Kayseri Kulisi'nde yeni gündemin satır başlarını belirleyecek.

Yaptığı açıklamalarla Kayseri'de gündemi değiştiren adam olarak lanse edilen Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu'nun katılacağı Kayseri Kulisi programı saat 21:00'de Etv Kayseri'den canlı olarak yayınlanacak.