GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-01-2021 00:42   Güncelleme : 07-01-2021 00:42

Kiracıoğlu: Ne değişti ?

Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan,"OSB'ne Sahip Çık"  Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu'nun eleştiri oklarının hedefi oldu.

Kiracıoğlu: Ne değişti ?

OSB Başkanı Nursaçan, yapılan faaliyetlerin tanıtımı ve çalışmaların aktarılması amacıyla yerel ve ulusal haber sitelerine verdiği reklamlar kadar ücretleri nedeniyle de Kiracıoğlu’ndan nasibini aldı.

Kayseri OSB’ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Oktay Kiracıoğlu, Başkan Nursaçan'ın geçmiş dönemde verdiği reklamların parasını Organize Sanayi Bölgesi’nin kasasından ödediğini ancak şimdiki reklam paralarını şahsi hesabından vermesine dikkat çekti. Nursaçan’ı müsriflik olmakla eleştiren Kiracıoğlu, eskiden kurum kasasından ödenen reklamların şimdi neden şahsi hesaptan ödendiğini merak ettiğini açıkladı.
Sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Kiracıoğlu, "Müsrif başkan gazete ve medyaya verdiği reklamları kendi şirketine fatura ettirmiş. Şimdi soruyorum. Hangisi doğru daha önceleri yapılan medya ödemelerinin OSB kasasından yapılması doğru ise neden şimdi kendi şirketinizden ödediniz. Eğer kendi şirketinizden ödemeniz doğru ise bugüne kadar yapılan medya harcamalarını da kendi şirketinize rücu ettirmeniz gerekmez mi? Sanayicilerimizin takdirine bırakıyorum"  dedi.