GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-01-2021 17:40   Güncelleme : 31-01-2021 17:40

Kiracıoğlu, Nursaçan’a meydan okudu !

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu hakkında ortaya atılan iddiaları belgelerle cevapladı.

Kiracıoğlu, Nursaçan’a meydan okudu !

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB)'nin yanlış harcamalarla ilgili müfettiş raporlarının ardından çıkan tartışmada kendisine ‘’FETÖ’cüleri çalıştırıyor ‘’ şeklinde ithamda bulunanlara cevap veren Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, raporlara yansıyan konuları ve hakkındaki iddiaların cevaplarını belgelerle kamuoyuna sundu.

FETÖ İFTİRASI:
Yapılan yanlışları dile getirmeye devam edeceğini söyleyen Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, Gazeteci Azim Deniz'in televizyon programında soruları cevapladı. Kendisi hakkında ortaya atılan ''OSB ile ilgili bu yaptığınız mücadelede bilgi edinme adına OSB'de çalışan FETÖ'den işten çıkartılmış kişileri yanınıza alıp, çalıştırıp bunlara para vererek bilgi sağladınız mı?'' sorusuna da cevap veren Kiracıoğlu, konuyu yalanladı. Tüm sorulara cevap veren ve kendisini FETÖ iftirasıyla susturmaya çalışanların çabalarının boşa olduğunu söyleyen Kiracıoğlu, konuyla ilgili uzun bir açıklama yapıp tek tek isim verdi.

NURSAÇAN'DA ÇIKSIN:
Bekir Kiracıoğlu programda tüm sorulara ve kendisine yöneltilen iddialara belgeleriyle cevap verdi. ''Bizim derdimiz OSB'nin ve sanayicilerin parasının boşa harcanması başka hiç bir gayemiz yoktur'' diyen Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, Tahir Nursaçan'ın da çıkıp belgelerle cevap vermesi gerektiğini söyledi.