EKONOMİ
Giriş Tarihi : 27-05-2021 11:08   Güncelleme : 27-05-2021 11:08

Kiracıoğlu Sanayiciler İçin Uyardı

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yine OSB Yönetimini sert bir dille uyardı. Kiracıoğlu, sanayicilerin önüne engel çıkartmak yerine onların önünün açılması gerektiğini söyleyerek Nursaçan ve ekibini uyardı.

Kiracıoğlu Sanayiciler İçin Uyardı

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi (OSB) yönetiminin yanlışlarını tek tek dile getirmesiyle bilinen iş insanı ve Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, sosyal medya hesabından bir yazılı açıklama yaptı. Açıklamasında mevcut yönetimin çalışma ruhsatlarıyla ilgili olarak yaptığı yeni uygulamasını eleştiren Kiracıoğlu, ''Kayseri Osb yönetimi sanayicilerimize çalışma ruhsatı ile ilgili yazı gondermeye başlamış ve konu ile ilgili arayanlara biz idare ediyorduk ancak bizi şikayet ettiler o nedenle yazıyoruz gibi cevaplar veriyorlarmış.Gerçekten çok yazık'' dedi.

Yapılan çalışma ruhsatı uygulamasının yanlışlığından dem vuran Kiracıoğlu ''Kayseri Osb yönetimi sanayicilerimize çalışma ruhsatı ile ilgili yazı gondermeye başlamış ve konu ile ilgili arayanlara biz idare ediyorduk ancak bizi şikayet ettiler o nedenle yazıyoruz gibi cevaplar veriyorlarmış.Gerçekten çok yazık OSB yönetimi hakkında  çalışma  ruhsatları ilgili hiç bir şikayet bulunmamaktadır sırf sanayicimizi kışkırtmak amacıyla yapılan bu girişimden acilen vazgeçilmelidir.Kendi yönetim kurulu üyelerinize şartları uymadığı halde verdiğiniz işyeri açma ve çalışma ruhsatlarını da daha önce sosyal medya da ifade etmiştik. Son olarak bu tür oyunlarla  sanayicimize engeller çıkarmaktan vazgeçin sizin göreviniz sanayicilerin önünü açmaktır önlerine engel çıkarmak değildir' ifadelerine yer verdi.