GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-12-2020 12:03   Güncelleme : 26-12-2020 13:23

Kiracıoğlu Saydırdı: Müsrif.. Yalancı.. Korkak..

Kayseri OSB Başkaın Nursaçan'ı korkaklıkla suçlayan OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Kiracıoğlu, yalanlarında Erciyes Dağı'nı aştığını söyleyerek sert bir açıklama yaptı.

Kiracıoğlu Saydırdı: Müsrif.. Yalancı.. Korkak..

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, OSB Başkanı Tahir Nursaçan'ı korkaklık ile suçladı.

Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyette bulunan sanayicilerin daha iyi idare edilmesi ve yönetim değişikliği yapılmasını için uğraşan OSB'ne Sahip Çık Platformu adına konuşan Kiracıoğlu, çok sert bir açıklama yaptı. Kendi sosyal paylaşım sitesindeki hesabından yaptığı açıklamada mevcut başkan Tahir Nursaçan'ı korkaklık ile suçlayan Kiracıoğlu, aynı zamanda ''yalancı'' da dedi.

Müsrif Başkan olarak addettiği OSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ile ilgili sert bir açıklama yapan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, yalanların artık boyunu aştığını savundu. Kiracıoğlu paylaşımında, "Müsrif başkanın yalanları Erciyes Dağı'nı aşmış durumda. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'mızla yaptığımız görüşmede İçişleri Bakanlığı'nın yayınladığı genelgenin OSB'leri kapsamadığı ve bir çok OSB'nin Genel Kurul yapmakta olduğu bilgisi alınmıştır" ifadelerine yer verdi.

Genel Kurul iptalini de korkaklığa bağlayan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, "Genel Kurul iptalinin bir öngörü olmadığı açıkça korkaklık olduğu ispatlanmıştır. Müsrif başkana sesleniyorum. Korkunun ecele faydası yoktur. Sanayicimizin önüne sandığı getirdiğinizde ne olacağı ortaya çıkacaktır" cümleleri kurdu.