GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-02-2021 00:10   Güncelleme : 08-02-2021 01:44

Kiracıoğlu, Tesadüfün Böylesi

Organize Sanayi Bölgesi'nin tam da teftiş geçireceği gün siber saldırıya uğramasına dikkat çeken Kayseri OSB'ne sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, ''taktir sanayicimizindir'' dedi

Kiracıoğlu, Tesadüfün Böylesi

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, Facebook üzerinden yazılı bir açıklama yaparak, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nin tam da teftiş geçireceği gün siber saldırıya uğramasını manidar karşıladığını belirtti.

TAM DA O GÜN:
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimiyle son zamanlarsa sık sık harcanan paralar ve yanlış uygulamalar yüzünden karşı karşıya gelen Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu kendi sosyal medyasından ilginç bir konuya dikkat çekti. Kendisine ait Facebook sayfasından takipçilerine bir açıklama da bulunan Kiracıoğlu, büyük uğraşlarla müfettiş getirilerek incelenmesi için dilekçe verilen Kayseri OSB'nin tam da teftiş geçireceği gün siber saldırıya uğradığını açıkladı.

YOK DAHA NELER: 
Yaptığı yazılı açıklamayla Kayseri OSB'ye dikkat çekmeye çalışan Bekir Okay Kiracıoğlu, son zamanlarda müfettişler tarafından denetime alınan Kayseri OSB'nin serverinin bir anda siber saldırıya uğradığını ve sistemin kilitlendiği iddiasını gündeme taşıdı. Yazılı olarak konuya dikkat çekmeye çalışan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, ''Sanayi Bakanlığı'na ve Cumhuriyet Başsavcılığına verdiğimiz dilekçe üzerine bölge müdürlüğüne bakanlık müfettişleri geldi. Teftişin başladığı gece Kayseri Osb'nin serveri siber saldırıya uğradığı tüm sistemler kilitlendiği bilgisi tarafımıza ulaşmıştır. Teftişin başladığı günün gecesi yaşanan bu olay çok manidar olup takdiri sanayicimize bırakıyoruz'' dedi.

YOK ARTIK DAHA NELER?
Bu saldırıyı kendilerinin üzerin atmaya çalışan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi yönetimine de alaycı bir dille cevap veren Bekir Okay Kiracıoğlu, ''Bu arada bu siber saldırıyı bizim üzerimize atmaya çalışan yönetime yok artık bu kadar da olmaz diyoruz'' şeklinde bir açıklama yaptı.