GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-11-2020 20:21   Güncelleme : 26-11-2020 20:59

Kiracıoğlu'dan Mesken uyarısı

Kayseri OSB'ne Sahip çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, OSB'de mesken faciası yaşanmaması adına uyarı yaptı

Kiracıoğlu'dan Mesken uyarısı

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, Kayseri Organize Sanayi Bölgesi'nde mesken faciası yaşanmlaması adına ÖSB Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan ve ekibine uyarıda bulundu.

Sosyal paylaşım sitesindeki hesabı üzerinden açıklama yapan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, "Son bir kaç gündür sanayicilerimizden çok fazla destek telefonları aldık ancak hepside sayın Nursaçan'dan çekindiklerini yazılarıma beğeni bile yapmaktan geri durmak zorunda hissettiklerini söyluyorlar. Bazılarıda GES gibi ruhsat gibi işlemlerinin sekteye uğrayacaklarından korktuklarını belirtiyorlar. Sayın Başkan ve yönetim, sanayiciyi bu gibi durumlarla sindirdiğinizi sanıyorsunuz ancak kendi güvenirliliğinizi yitiriyorsunuz. Yönetim kurulu üyelerinize hangi koşullarda çalışma ruhsatlarını verdiyseniz tüm sanyicimize de aynı şartlarla vermelisiniz. İkinci bir mesken faciası oluşmaması adına sizlerden istirham ediyorum" dedi.

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Bekir Okay Kiracıoğlu, açıklamasında "Yaptığımız basın toplantısında bahsettiğim yöneticilerin 430 TL'den aldıkları arsayı 540 TL'ye aldıklarını açıklayacaklarmış.Tahsisleri iptal edilir diye düşünüyordum. Ama en azından OSB'mizin kasasına 3.300.000 TL fazladan para girmiş olacak takdiri sanayicilerimize bırakıyorum" açıklaması yaptı.

Haber: Yavuz Yıkılmaz