GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-12-2020 18:20   Güncelleme : 17-12-2020 18:38

Kiracoğlu: Yalan Söylemek Yakışmıyor

''Müsrif Başkan'' diyerek eleştirdiği Nursaçan'ın yalan söylediğini savunan OSB'ne Sahip Çık Platformu Sözcüsü Kiracıoğlu, sosyal medyadan bombaladı.

Kiracoğlu: Yalan Söylemek Yakışmıyor

Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Kiracıoğlu, marş ücreti konusunda ortay atılan rakamlarla ilgili olarak sosyal medya üzerinden tepki gösterdi ve Başkan Nursaçan'ı hem müsriflikle hem yalancılıkla suçladı.

YALAN SÖYLEMEK YAKIŞMIYOR:
Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetiminin yaptığı yanlışlıkların karşısında durmak adına kurulan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu adına sosyal medyadan açıklamada bulunan sanayici ve iş insanı Bekir Kiracıoğlu'nun hedefinde Başkan Tahir Nursaçan vardı. 5.000 TL karşılığında Nursaçan'ın yazdırıldığı iddia edilen marşın gerçek rakamının 8.000 TL olduğunu söyleyen Kiracıoğlu, ''Yalan söylemek hiç yakışmıyor'' diyerek Nursaçan'ı eleştirdi.

SOSYAL MEDYADAN BOMBALADI:
Sosyal medya hesabından OSB Başkanı Tahir Nursaçan'ı hem müsriflik, hemde yalancılıkla suçlayan Kayseri OSB'ne Sahip Çık Platformu sözcüsü Bekir Kiracıoğlu, ''Eğer bir insan doğru olduğuna inandığı bir şey yaptı ise sonuna kadar dimdik arkasında durup savunmalıdır. Rakamları değiştirerek oyunlar yaparak konuyu kapatmaya çalışmamalıdır'' dedi. ''Müsrif Başkan'' diyerek atıfta bulunduğu Nursaçan'ın insanları kandırdığını söyleyen Kiracıoğlu açıklamasında ''Müsrif Başkan yaptığı basın toplantısında bir marş için 5.000 TL. ödendi deyip hemen konuyu kapattı. Sayın Başkana yalan söylemek hiç yakışmıyor. Bir marş için Sn Mehmet Diker'e 8.000 TL (2.750 USD) Ödendiğini biliyoruz. Burada sorun miktar da değil biz ne kadar gereksiz bir harcama olduğunu belirtmek istemiştik o kadar. Eğer bir insan doğru olduğuna inandığı bir şey yaptı ise sonuna kadar dimdik arkasında durup savunmalıdır. Rakamları değiştirerek oyunlar yaparak konuyu kapatmaya çalışmamalıdır'' ifadelerine yer verdi.

ÇIK VE AÇIKLA:
Yapılan ödemelerin belgelerinin gösterilmesini isteyen Bekir Kiracıoğlu, ''Sayın Başkan yaptığı ödemelerin belgelerini göstererek bizleri utandırmalıdır. Bir OSB Başkanına insanları kandırmak yakışmıyor'' şeklindeki sözleriyle de açıklamasını tamamladı.