GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2021 10:51   Güncelleme : 04-01-2021 11:14

Kırmızı Oda 19.Bölüm fragmanı var mı- Kırmızı Oda' da neler yaşandı

Kırmızı Oda son bölümüyle nefesleri kesti. Final sahnesiyle ilgi odağı olan dizi, biter bitmez sevenleri tarafından yeni fragman araştırılmaya başlandı.

Kırmızı Oda 19.Bölüm fragmanı var mı- Kırmızı Oda' da neler yaşandı

Cuma akşamlarını süsleyen Kırmızı Oda 18. Bölümüyle izleyicileri ekrana kilitledi. Kırmızı Oda severleri 18. Bölümü biter bitmez yeni bölüm fragmanını aramaya başladı.

TV8’in gözde dizilerinden Kırmızı Oda, Cuma günü 18. Bölümüyle izleyicilerle buluştu. Sevenlerini ekrana kilitleyen Kırmızı Oda, yine reytingleri altüst etti. OGM Pictures imzalı, yönetmeliğini Cem Karcı'nın yaptığı, Banu Kiremitçi Bozkurt'un senaryosunu kaleme aldığı dram ve psikolojik türündeki yapım, Yazar Gülseren Budayıcıoğlu'nun Madalyonun İçi adlı eseri ve çeşitli bölümler derlenerek televizyona uyarlanmıştır. Başrollerinde Binnur Kaya, Tülin Özen, Burak Sevinç ve Meriç Aral yer aldığı dizi büyük ilgiyle izleniyor.

Her bölümüyle olay olan Kırmızı Oda, gerçek hayatta yaşanmış ve artık yaşamlarında bir tıkanıklığa sebep olarak acı veren gerçek kesitlerin kaleme alındığı, psikiyatri kliniğinde doktorların ve onlara başvuran hastaların hayatları ile ilgili hikâyeleri canlandırılıyor. Kırmızı Oda dizisinde izleyici ile buluşarak her hayat hikâyesinin altında yatan korkuları, acıları, sevinçleri, mutluluk ve hüzünleri irdeleniyor. Psikiyatri kliniğe gelen hastalar, o güne kadar kendilerinin dahi akıllarına getirmekten korktukları ve kimseye söyleyemedikleri sırları dile getiriyor.

Her bölüm nefesler tutularak izlenen Kırmızı Oda 18.Bölümüyle en çok merak edilen dizi oldu.18. Bölümün son sahnesiyle sevenlerine büyük bir heyecan yaşatarak, gözlerin 19.Bölüme çevrildi.

Kırmızı Oda’da 19.Bölüm merak konusu
18. Bölüm sonunda Boncuk, Can’ı görmesinin ardından gözler 19.Bölüm fragmanına çevrildi. Can’ın hayal mi gerçek mi olduğunu merak eden izleyicileri, heyecanla yeni fragmanın yayınlanmasını bekliyor. TV8’in en çok takip edilen dizisinin 19. Bölüm fragmanın ekranlarda yerini hala almaması izleyicilerini üzdü.

Kırmızı Oda 18.Bölüm’de  yaşananlar
Selvi, geçmişiyle hesaplaşıp yepyeni bir hayatın kapısını araladı. Boncuk’un gördüğü halüsinasyonlar azalmaya başlayınca Doktor Hanım’la daha sıkı bağ kurarak, doğduğu evde yaşadıklarını ve Can’la kurduğu arkadaşlığı anlattı. Bir diğer önemli karakterlerden Kumru, intikam almaya zorlanması Doktor Hanım’ı endişelendirir. Gittikçe daha kötü bir ruh haline bürünen Doktor Ayşe kritik kararını Doktor Hanım’la paylaşır.